IR se slevou

 
 

 

 

Co je IR(Imunita a regenerace)?

IR je 100% přírodní přípravek s imunomodulačním účinkem, výrazně pomáhá při alergiích a zlepšuje regeneraci zvířete. IR se skládá ze specifického druhu
fermentovaných kvasnic, extraktu z biotechnologický upravených pšeničných klíčků (neobsahují lepek – na rozdíl od „dospělé“ pšenice) a speciálního druhu spiruliny (sladkovodní řasa) se silnější buněční stěnou, která mj. přispívá k navození správné acidobazicity organismu.

  • Pro správnou imunitní odpověď
  • Osvědčené při virových nákazách
  • Pomáhá při alergiích, ekzémech a intolerancích 
  • Pro harmonický chod metabolických procesů
  • Navozuje regenerativní procesy
  • Nenávykový
  • Bez nežádoucích účinků
  • Nezatěžuje organismus
  • Netoxický
  • Nehrozí předávkování

Vyberte si balení IR

 

Případy kdy IR pomohlo při virových infekcích

Přípravek IR byl nasazen na inf. rýmu u kotěte s inapetencí nereagující na týdenní ATB terapii / amox.clav./ Mukopurulentní výtok z očí a z čenichu rapidně ustoupil již v prvním týdnu podávání. Inicální dávka 1g ráno a 1g večer bez ATB terapie. Po týdnu snížena dávka na 1g denně. Majitelce bylo doporučeno podávání IR ještě 14 dní. Při kontrolním vyšetření již kotě nevykazovalo klinicképříznaky inf.rýmy a přibralo z 1,7kg na 2kg.

MVDr. Zdeněk Blažek ml. Veterinární ordinace Velké Pavlovice

Podruhé jsme sáhli po IR při infekční kočičí rýmě, kdy začal jiný kocourek prskat a měl těžký výtok z nosu a očí. Dostal antibiotika a tak jsme začali preventivně podávat IR i ostatním kočkám. Ty pak měly daleko mírnější průběh, či to nedostali vůbec. S přípravkem IR jsme moc spokojeni a podáváme ho preventivně i před výstavou či jinou stresovou situací.

Monika Chrzová, Praha

Přípravek IR podáváme jako doplněk výživy našim koním již dlouho. Začali jsme ho podávat na radu našeho veterinárního lékaře klisně plemene hafling v jejích sedmi letech. Klisna v té době začala trpět Herpesvirovým onemocnění rohovky oka. Od té doby dostává vždy jedno balení IR na jaře a jedno na podzim. Jako podpůrná léčba ke standardní medikaci nám již sedmý rok pomáhá udržet oko klisny ve stabilizovaném a klidném stavu. Tato zákeřná nemoc je bohužel neléčitelná, nám se ji však v rámci možností i díky preparátu IR daří zvládat. Klisna na oko bez problémů vidí, i když podle prognóz a zkušeností lékařů už na oko dávno vidět neměla.

Radka Volková, Loděnice

Přípravek IR byl nasazen na inf. rýmu u kotěte s inapetencí nereagující na týdenní ATB terapii / amox.clav./ Mukopurulentní výtok z očí a z čenichu rapidně ustoupil již v prvním týdnu podávání. Inicální dávka 1g ráno a 1g večer bez ATB terapie. Po týdnu snížena dávka na 1g denně. Majitelce bylo doporučeno podávání IR ještě 14 dní. Při kontrolním vyšetření již kotě nevykazovalo klinicképříznaky inf.rýmy a přibralo z 1,7kg na 2kg. MVDr. Zdeněk Blažek ml. Veterinární ordinace Velké Pavlovice Dobrý den, na základě svých zkušeností s přípravkem od fy Vetim pod názvem "IR" jsem se rozhodla napsat recenzi i pro ostatní chovatele. Jsem aktivní chovatelkou více jak 26 let, mí psi dosahují vysokých výstavních ocenění na celém světě. Snažím se svým psům dát to nejlepší. Minulý rok jsme dovezli z výstavy kotcový kašel a moje štěňata se nakazily tak, že 3 z nich se toho nedokázaly zbavit půl roku. Po absolvovaní spousty vyšetření, stěrů, rtg, odběrů krve a po 4té výměně antibiotik, už všichni veterináři rezignovali. Odmítli je dále léčit, virus kašle zmutoval natolik, že se na všechna antibiotika stala rezistentntní. Nevěděli jsme co dál. Štěňata měla mezitím už 9 měsíců a z toho 6 měsíců kašlali s menšími pauzami, ale téměř v kuse. Zkoušela jsem několik přípravků na zvednutí imunity, ale bez výsledků. Byl mi doporučen přípravek IR (Imunita a Regenerace). I když jsem moc nevěřila, byl to poslední pokus. Výsledek po TÝDENNÍM podávání IR - kašel ustal. Po dalších 10ti dnech odešla štěňata do nového domova a je to už dalších 6 měsíců, co jsou v zcela v pořádku, v nových domovech. Potíže se jim nevrátily. Jsem moc ráda, že jsem tento výrobek našla a budu ho i nadále preventivně používat u svých psů. Ingrid Dedková - chovatelská stanice BOHEMIA PLATINA Podruhé jsme sáhli po IR při infekční kočičí rýmě, kdy začal jiný kocourek prskat a měl těžký výtok z nosu a očí. Dostal antibiotika a tak jsme začali preventivně podávat IR i ostatním kočkám. Ty pak měly daleko mírnější průběh, či to nedostali vůbec. S přípravkem IR jsme moc spokojeni a podáváme ho preventivně i před výstavou či jinou stresovou situací. Monika Chrzová, Praha Přípravky od fy Vetim používám už několik let. Preparát IR používám na onemocnění kůže nejasné etiologie, kdy v drtivém procentu případů dochází k vyléčení. V útulku byly dlouhou dobu infekce trávícího a dýchacího systému s velkým úhynem, které se nedařilo zvládat klasickými postupy. Po zařazení IR do léčebných postupů máme situaci vyřešenu a používáme jej i preventivně v kritických obdobích začátku jara a podzimu.

MVDr. Roman Zedek, DiS.

Letos nám onemocněl kocour Monty. Urostlý krasavec se během týdne změnil k nepoznání, měl rozsáhlou infekci a na zbraslavské veterinární klinice mu doslova zachránili život. Jenže něco nedokázala zlikvidovat ani injekčně podávaná antibiotika a Monty byl za další týden natolik plný páchnoucího a hnisavého hlenu, že bylo i při vší lásce těžké s ním vydržet v jedné místnosti. Viděla jsem, že se jeho stav stále zhoršuje a že situace je vážná. Jedinou možností bylo zkoušet další a další antibiotika, ale těm jsem už nevěřila, a tak jsem hledala jakékoliv alternativní řešení, o kterém by mě přesvědčily pozitivní zkušenosti ostatních chovatelů. Spousta referencí na různé produkty je napsaných na zakázku, to všichni víme, proto se vždy snažím číst mezi řádky. Náhodně jsem narazila na informace, které ve mně vzbudily naději a rozhodla jsem se vyzkoušet přípravek IR, s aktivní látkou ze speciálně fermentovaných pšeničných klíčků, protože několik chovatelů zmiňovalo jejich vynikající účinnost právě na hnisavou rýmu a záněty u koček a psů. Kocourovi jsem začala spolu s masem podávat přípravek, který poměrně ochotně konzumoval. Asi po třech (!) dnech už byl znatelný efekt léčby. Zánět ustoupil a kocour měl takřka normální dech. Musím se přiznat, že jsem tomu nemohla uvěřit - ten rozdíl byl tak markantní, že mi to přišlo skoro jako zázrak. Zvíře na pokraji vyčerpání z vleklé nemoci mě¬lo najednou chuť do života a zlepši¬la se i jeho srst. A to všechno nepíšu proto, že tady na protější straně má IR článek (výňatek z časopisu PETmedia), naopak - ten je tady právě proto, že tomuto přípravku věřím a mám s ním tu nejlepší zkušenost. Doporučuji ho všem, kteří mají podobné problémy se svými ma¬zlíčky. Nemohu nezmínit, že celá léčba prostřednictvím IR mě stála jen něco přes tři sta korun (a všichni víme, že veterinární léčba není levná záležitost). IR jsem kocourovi podávala pouze osm dní a od léta je bez jakýchkoliv problémů a ve skvělé kondici. Ještě jednou díky!

Marcela Vaškovicová, redakce časopisu PETmedia

Dobrý den, na základě svých zkušeností s přípravkem od fy Vetim pod názvem "IR" jsem se rozhodla napsat recenzi i pro ostatní chovatele. Jsem aktivní chovatelkou více jak 26 let, mí psi dosahují vysokých výstavních ocenění na celém světě. Snažím se svým psům dát to nejlepší. Minulý rok jsme dovezli z výstavy kotcový kašel a moje štěňata se nakazily tak, že 3 z nich se toho nedokázaly zbavit půl roku. Po absolvovaní spousty vyšetření, stěrů, rtg, odběrů krve a po 4té výměně antibiotik, už všichni veterináři rezignovali. Odmítli je dále léčit, virus kašle zmutoval natolik, že se na všechna antibiotika stala rezistentntní. Nevěděli jsme co dál. Štěňata měla mezitím už 9 měsíců a z toho 6 měsíců kašlali s menšími pauzami, ale téměř v kuse. Zkoušela jsem několik přípravků na zvednutí imunity, ale bez výsledků. Byl mi doporučen přípravek IR (Imunita a Regenerace). I když jsem moc nevěřila, byl to poslední pokus. Výsledek po TÝDENNÍM podávání IR - kašel ustal. Po dalších 10ti dnech odešla štěňata do nového domova a je to už dalších 6 měsíců, co jsou v zcela v pořádku, v nových domovech. Potíže se jim nevrátily. Jsem moc ráda, že jsem tento výrobek našla a budu ho i nadále preventivně používat u svých psů.

Ingrid Dedková - chovatelská stanice BOHEMIA PLATINA