Řekli jste si o to! Hodně z vás nám volalo/psalo, že jste nestihli využít akci 2+1 ZDARMA. Akci jsme tedy prodloužili do 25.7.2019 tak již dále neváhejte, další šance už nebude.

IR (imunita a regenerace) pro kočky 80g

Kód: K80
Akce 2+1 Zdarma
Neohodnoceno
Značka: Vetim
621 Kč 540 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2019

Balení pro dvě kočky na období cca 1 měsíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

IR je pozoruhodně účinný, 100%, přírodní, vícesložkový biopreparát určený pro docílení správné a vyvážené funkce imunitního systému a harmonizace metabolických procesů a navození regenerativního stavu všech orgánových systémů s určením pro hobby zvířata. Vyrábí se ve variantách pro psy, kočky, pro koně a pro myši a potkany.

Jednotlivé složky (rostlinného původu) jsou velmi šetrně zpracovány a pečlivě sestaveny tak, aby byl jejich kombinací a vzájemným synergickým působením co nejvíce umocněn účinek pro dosažení optimálního výsledku při podávání preparátu IR.

Je to právě výše popsaný mechanismus účinku preparátu IR, který umožňuje tak široké použití – např. od banálních průjmů, přes zánětlivé stavy, autoimunitní onemocnění (alergie, ekzémy, apod.), až po „celkové opotřebování“ a ztrátu zájmu o okolí a ochotu k pohybu u starých zvířat. A to všechno s vynikajícími výsledky.
IR obsahuje specifický druh fermentovaných kvasnic, pšeničných klíčků (neobsahují lepek – na rozdíl od „dospělé“ pšenice) a speciální druh spiruliny (sladkovodní řasa), která mj. přispívá k navození správné acidobazicity organismu. Celkově se jedná o chráněnou recepturu.

Podávání a dávkování u psů a koček

Podávání

Ideálním způsobem podání preparátu je posypat ním vlhké krmivo (konzervy nebo kapsičky). Pokud jsou zvířata krmena výhradně suchým, granulovaným krmivem, doporučujeme Immuneregen podat následně rozmíchaný ve velmi malém množství vody, jogurtu apod. Je možné též podat v pamlsku (v kousku taveného sýra, psí paštice...) V krajním případě, pokud zvíře nechce Immuneregen pozřít v žádné formě (stává se pouze výjimečně), rozmícháme ho v malém množství vody a aplikujeme stříkačkou přímo do tlamy zvířete. Immuneregen rozhodně nepodáváme ve vodě určené k napájení zvířat, jelikož nevytvoří homogenní roztok a má tendenci sedimentovat. Ve verzích pro hobby zvířata k tomu není určen.

Použití IR u nemocných zvířat

  • Pro výrazné posílení imunity.
  • Při kožních onemocněních (dermatitidy, ekzémy, včetně závažných forem) napomáhá znovuosrstění.
  • Při svědivosti, lízání, změněných oblastí  jak u autoimunitních, tak i u onemocnění doprovázených pruritem; pooperačních ran.
  • Účinný při průjmových onemocněních.
  • Snižuje počet respiračních onemocnění.
  • Při nákazových a zánětlivých onemocněních.
  • Při nádorových onemocněních.
  • Zkracuje dobu rekonvalescence po operacích (zejména v dutině břišní a na kostech)

Použití IR u zdravých zvířat

Zvyšuje celulární buněčnou odezvu po vakcinaci. Zlepšuje metabolismus a konverzi krmiva. Udržuje zdraví a vitalitu. Podporuje apetit. Pozitivní přínos v oblasti reprodukce. Zlepšuje vitalitu a lesk srsti. U mladých zvířat zlepšuje kvalitu kostí. Zmírňuje dopad stresových situací.

Dávkování

Kočky 1g / zvíře / den.
Psi 1g / 10kg tělesné váhy / den.

Prvních deset dní podávejte dvojnásobek denní dávky.
1 gram = cca zarovnaná čajová lžička.

Při akutních stavech (silné záněty, dušnosti, závažná kožní potíže se svědivostí) lze po dobu cca 10 dnů podávat dvoj, až trojnásobek dop. den. dávky. Po té postupně snižovat na běžnou udržovací dávku.


Analytické složky


Hrubý protein 21,2 %, tuk 6,8 %, popeloviny 3,8 %, Ca 0,08 %, P 0,76 %, Cu 12,2 mg/kg, Fe 79,2 mg/kg, Zn 89,7 mg/kg, Mn 83,9 mg/kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balení IR vhodná pro kočky
Hmotnost: 0.08 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: