Využijte naši probíhající akci 2+1 ZDARMA! Stačí jít do kategorie "Akce 2+1 ZDARMA" a objednat.

IR (imunita a regenerace) pro koně 600g

Kód: Q600
Akce 2+1 Zdarma
Neohodnoceno
Značka: Vetim
2 090 Kč 1 817,39 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.7.2019

Balení pro koně s hmotností do 500kg na období cca 1 měsíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

IR – je pozoruhodně účinný 100% přírodní vícesložkový biopreparát, určený pro docílení správné - vyvážené funkce imunitního systému a harmonizace metabolických procesů a navození regenerativního stavu všech orgánových systémů s určením pro hobby zvířata. Vyrábí se ve variantách pro psy a kočky, pro koně a také pro myši a potkany.

Jednotlivé složky (rostlinného původu) jsou velmi šetrně zpracovány a pečlivě sestaveny tak, aby byl jejich kombinací a vzájemným synergickým působením co nejvíce umocněn účinek pro dosažení optimálního výsledku při podávání preparátu IR.

Je to právě výše popsaný mechanismus účinku preparátu IR, který umožnuje tak široké použití - např. od banánních průjmů, přes zánětlivé stavy, autoimunitní onemocnění (alergie, ekzemy, apod.), až po “celkové optřebování“ a ztrátu zájmu o okolí a ochotu k pohybu u starých zvířat – s vynikajícími výsledky.
IR obsahuje specifický druh fermentovaných kvasnic, pšeničných klíčků (neobsahují lepek – na rozdíl od “dospělé“ pšenice) a speciální druh spiruliny (sladkovodní řasa), která mj. přispívá k navození správné acidobazicity organismu. Celkově se jedná o chráněnou recepturu.

Podávání a dávkování pro koně

Podávání

Standardně přimícháním do krmiva. V případě, že jsou koně krmeny výhraně senem (či na pastvě) podáme odpovídající množství např. posypané na nasekaných jablkách a pod. – dle zvyklostí specif. přístupu najitele.
Immuneregen rozhodně nepodáváme ve vodě určené k napájení zvířat - nevytvoří homogenní roztok, má tendenci sedimentovat, ve verzích pro hobby zvířata k tomu není určen.

Použití IR u koní

 • Imunostimulační účinek
 • Zlepšuje metabolizmus a konverzi krmiva
 • Urychluje rekonvalescenci
 • Lesklejší srst, rychlejší línání
 • Zdravější kopyta
 • Zvýšení výkonu – není doping!
 • Snižuje projevy a následky stresu
 • Omezuje nadměrné pocení
 • Snižuje tvorbu kyseliny mléčné ve svalech
 • Snažší zabřezávání/připouštění
 • U hříbat: nižší výskyt respiračních a zažívacích onemocnění, nižší výskyt recidiv.

 

Dávkování

Koně do 500 kg/15 g/den Koně nad 500 kg/20 g/den (15 g = cca navršená polévková lžíce) Prvních 10 dní dvojnásobek denní dávky. Přimíchává se do krmiva, je nerozpustný ve vodě.
IR je určen pouze pro zvířata!
Při akutních stavech (silné záněty, dušnosti, závažná kožní potíže se svědivostí) lze po dobu cca 10 dnů podávat dvoj, až trojnásobek dop. den. dávky. Po té postupně snižovat na běžnou udržovací dávku.

Analytické složky

Hrubý protein 21,7 %, popeloviny 4,2 %, tuk 6,3 %, Ca 0,14 %, P 0,74 %, Cu 16,2 mg/kg, Fe 118,2 mg/kg, Zn 85,2 mg/kg, Mn 80,7 mg/kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balení IR vhodná pro koně
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: