Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Pro MVDr.

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,


děkujeme za Váš osobní zájem o náš veterinární přípravek IR.


Jsme výrobcem a zároveň jediným výhradním distributorem IR, což znamená, že veterinární ordinace a dále několik vybraných obchodníků mohou přípravek IR pořídit za velkoobchodních podmínek pouze a výhradně naším prostřednictvím. Náš preparát tedy není možné objednat ve veterinárních distribucích. K tomuto kroku jsme se rozhodli po předchozích velmi neblahých zkušenostech, nikoli s veterinárními distribucemi samotnými, nýbrž potažmo díky plošně nekorektnímu přístupu řady jejich odběratelů. Zejména z řad e-shopů, vyloženě poškozujících zájmy veterinářů, korektních obchodníků, tedy i naše.


Od samotného začátku naší činnosti, kdy jsme se začali věnovat imunomodulačním preparátům na čistě přírodní bázi až po dnešní dny, kdy jsme prošli určitým vývojem, modifikacemi a zdokonalením receptury jsme úzce spolupracovali s řadou veterinářů, což nám poskytlo neocenitelnou zpětnou vazbu z veterinární praxe. 

Máme mnoho popsaných případů a referencí, kdy se IR velice osvědčil ať už v kombinaci s klasickou konvenční léčbou jako podpůrná terapie, tak i v řadě komplikovaných případů, kde se dlouhodobě nedařilo situaci přivést do uspokojivého stavu právě klasickými konvenčními prostředky.
Snad nejčastějším společným jmenovatelem úspěšné aplikace IR bývá dle vyjádření veterinářů řešení autoimunitních onemocnění, často bývá zmiňováno použití při stavech hormonálních disbalancí. Škála použití preparátu IR je velmi široká jak z hlediska preventivního podání před nástupem kolizních období, tak při akutních i chronických potížích.


Pro potřeby veterinárních lékařů slouží nás e-shop, jako plnohodnotný objednávkový systém. Stačí se zaregistrovat pro přidělení veterinárních (velkoobchodních) podmínek a dále už jen snadno a pohodlně objednávat dle potřeby bez dalšího vyplňování.


Objednávky zadané do 14ti hod. bývají obvykle zaváženy následující prac. den (za předpokladu zvolení dopravy prostřednictvím PPL).
Dolní hranice objednávky není nikterak stanovena, avšak dopravné zdarma je od výše objednávky v hodnotě 4000,- Kč vč. DPH.

Přejeme krásné dny a těšíme se na vzájemně přínosnou spolupráci!


Za IR Jan Fučík