Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Pomůže IR kočce zabřeznout?

Dobrý den, nalezla jsem Vas produkt. Mam chovatelskou stanici kocek a kočičky nám nechtějí zabreznout  i když podle testu je vše v pořádku. Cetla jsem ze Vas přípravek by nám mohl pomoci? Je to prosím opravdu tam? Dekuji

Děkuji za dotaz, ano, mohl by pomoci, velmi pravděpodobně by podání kůry IR pomohlo. Máme řadu zkušeností, kdy se po opakovaných předchozích neúspěšných pokusech o zabřeznutí, event. nedonošení, či samovolnému vstřebání plodu podařilo po nasazení IR zabřeznout a donosit zdravá silná koťátka. Podobné zkušenosti máme i u psů a koní.
Za zmínku v této souvislosti stojí i  reference o znovunabytí perfektní tělesné konstituce "matky" po porodu, perfektní srsti (což často bývá vlivem hormonálních turbulencí v období gravidity a po porodu problém), jakož i významně vyšší pigmentace srsti i očí u koťat, kterým bylo IR podáváno pro podporu a správné nastavení imunity po přechodu na pevné krmivo (pozorováno na výstavě při setkání sourozenců z jednoho vrhu t.č. u rozdílných majitelů).

S pozdravem
Jan Fučík

 

Pro psy a kočky Podívejte se na naše produkty