Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Popis přípravku

IR Imunita a Regenerace je, čistě přírodním produktem s mimořádnými účinky a výsledky z praxe, kterým zajistíte svému zvířeti příjem unikátních biologicky aktivních molekul s výrazným imunomodulačním, protizánětlivým a antioxidačním účinkem.

IR se získává komplikovanou biotechnologickou metodou řízené fermentace, za použití specifických ingrediencí v bio kvalitě, a striktně specifických fermentačních kultur. V komplexní formuli složení přípravku jsme docílili komplexního synergického efektu, který se projevuje mnohými benefity v závislosti na stavu a individuálních danostech organismu vašeho zvířete.

IR je nenávykový, netoxický, bez vedlejších účinků. Neobsahuje lepek. Jedná se o produkt s chráněnou recepturou.

Složení přípravku

IR obsahuje specifický druh fermentačně křehčených kvasnic, fermentované mladé výhonky pšenice a speciální druh spiruliny (sladkovodní řasa), která mj. přispívá k navození správné acidobazicity organismu. Specielně u varianty pro koně jsou přimíchány bylinné složky pro zvýšení atraktivity při podávání u koní. Jednotlivé druhy IR (pro psy a kočky, pro koně) se mj. liší v koncentracích.

Analytické složky

Hrubý protein 21,7 %, popeloviny 4,2 %, tuk 6,3 %, vápník 0,14 %, fosfor 0,74 %, měď 16,2 mg/kg, železo 118,2 mg/kg, zinek 85,2 mg/kg, mangan 80,7 mg/kg

Hrubý protein 21,2 %, tuk 6,8 %, popeloviny 3,8 %, vápník 0,08 %, fosfor 0,76 %, měď 12,2 mg/kg, železo 79,2 mg/kg, zinek 89,7 mg/kg, mangan 83,9 mg/kg

(Mírně se liší u jednotlivých druhů IR v závislosti na určení dle druhu zvířete)