Jak elegantně překonat sezónní potíže našich zvířat?

Milí přátelé, vážení chovatelé, vstupujeme se svými zvířaty do období zvýšené zátěže, které se signifikantně váže se statisticky nejvyšším výskytem onemocnění. Máte-li raději video, mrkněte na něj. Pokud raději čtete, čtěte dál níže. Poradíme vám, jak svým přístupem maximálně přispět k pohodě, svěžesti a co nejlepší kondici a zdraví vašeho zvířete..

... dále vstupujeme do období kdy se každoročně začínají projevovat nejrůznější alergické potíže, přecitlivělosti a excitované stavy spojené s květenstvím – tedy pylové sezony, alergií, přemrštěných reakcí na bodavý hmyz atd. Celé řadě potíží lze velmi efektivně předejít včasným PREVENTIVNÍM podáním IRka – tedy IR Imunita a Regenerace, kdy se v případě podání ještě před nástupem kolizní sezony obvyklé potíže buď neprojeví, event. se projeví v neporovnatelně nižší míře. Počátek jara je tak nejvhodnějším obdobím pro nasazení jednoměsíční preventivní kůry IR.

Zvažte tedy, jestli si i Váš zvířecí miláček nezaslouží čistě přírodní a efektivní vzpruhu, která mu významně pomůže tímto obdobím snáze projít :-)

IR_PK40_web

IR - Imunita a Regenerace pro psy

IR_PK80_web

IR - Imunita a Regenerace pro kočky

IR_K450_web

IR - Imunita a Regenerace pro koně