Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Jak elegantně překonat sezónní potíže našich zvířat?

Milí přátelé, vážení chovatelé, vstupujeme se svými zvířaty do období zvýšené zátěže, které se signifikantně váže se statisticky nejvyšším výskytem onemocnění. Máte-li raději video, mrkněte na něj. Pokud raději čtete, čtěte dál níže. Poradíme vám, jak svým přístupem maximálně přispět k pohodě, svěžesti a co nejlepší kondici a zdraví vašeho zvířete..

... dále vstupujeme do období kdy se každoročně začínají projevovat nejrůznější alergické potíže, přecitlivělosti a excitované stavy spojené s květenstvím – tedy pylové sezony, alergií, přemrštěných reakcí na bodavý hmyz atd. Celé řadě potíží lze velmi efektivně předejít včasným PREVENTIVNÍM podáním IRka – tedy IR Imunita a Regenerace, kdy se v případě podání ještě před nástupem kolizní sezony obvyklé potíže buď neprojeví, event. se projeví v neporovnatelně nižší míře. Počátek jara je tak nejvhodnějším obdobím pro nasazení jednoměsíční preventivní kůry IR.

Zvažte tedy, jestli si i Váš zvířecí miláček nezaslouží čistě přírodní a efektivní vzpruhu, která mu významně pomůže tímto obdobím snáze projít :-)

IR_PK40_web

IR - Imunita a Regenerace pro psy

IR_PK80_web

IR - Imunita a Regenerace pro kočky

IR_K450_web

IR - Imunita a Regenerace pro koně