Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Špatná srst

PES – nadměrné línání, záněty, vitalita
R12
Chováme vlčí špice,u jednoho pejska se začalo projevovat nedměrné vypadávání srsti až prosvítala kůže. Zbytek srsti byl matný bez lesku. Přidaly se teploty a nechuť k jídlu, byl unavený bez vitality. Známí mi doporučili preparát IR.
První známky zlepšení byly zcela patrné cca už po 14 dnech. Pejsek byl vitálnější a veselejší. Začal nasazovat novou srst - na pohled v mnohem lepší kvalitě. Dále měl od mala problémy se zánětem dásní. Vždy to ustoupilo jen na chvilku, ale po IR (podáváme cca měsíc) je situace výrazně lepší, nyní nemá problém si dát kostičku. Dáseň není tolik zanícená, chuť k jídlu a vitalita mu opravdu nechybí. Pozorujeme celkové zlepšení stavu a imunity. Má lepší trávení, vyprazdňování a celkově je v lepší kondici. Všem, kterým záleží na jejich zvířatech doporučuji IR vyzkoušet.

J. Kašáková, Stupno

KŮŇ – kašel, dušnost, špatná kondice
R60
Přípravek IR jsem vyzkoušela na doporučení veterináře u svého 4 letého valacha Paint horse. Kůň kašlal,špatně se mu dýchalo a byl celkově ve špatné kondici. Po podání IR spolu s dalšími léky,se jeho stav rychle zlepšil,kašel úplně přestal a dýchání se vrátilo do normálu.Jeho celková kondice se viditelně zlepšila, dokonce jsem zpozorovala rychlejší hojení povrchových ran a rapidní zlepšení kvality srsti. S přípravkem IR jsem velmi spokojená a budu ho nadále používat.

S pozdravem Baťková H., Břeclav