Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Zvracení

PSI – kvalita srsti, apetit, odstranění neg. účinků po vakcinaci
R9
Vlastním chovatelskou stanici AKITA INU a přípravek od fy Vetim- nyní pod názvem „IR“ jsem začala podávat v době, kdy pejsci línají. V tomto období se škrábou a vytvářejí se jim strupy. Po použití 2 balení IRje vše v pořádku, srst je jemnější, hustější a lesklejší. Tké jsem zaznamenala větší apetit k jídlu a velmi se mi osvědčil i po vakcinaci, kdy vymizely příznaky jako zvracení a apatie. Nyní IR používám pravidelně.

Věra Smolíková, www.akity-inu.cz

PES – metabolická porucha trávení tuků, vitalita, příbytek na váze
R20
Fenka čínského chocholatého psa – 2 roky.
Po téměř ročních problémech s nechutenstvím, průjmem (často krvavým) a zvracením nám veterinář diagnostikoval vrozenou špatnou činnost slinivky – špatné trávení tuků. Léčba spočívala v podávání antibiotik, prášků na průjem a dietě - kuřecí maso s rýží. Tato dieta byla po rozborech krve zakázána pro zhoršené výsledky jaterních testů. Nakonec nám bylo doporučeno specielní dietní krmení a přísný zákaz čehokoliv jiného, včetně pamlsků pro psy. Dietní krmivo ve formě konzerv ( granule zrovna fenka nevyhledává), nám odstranilo dlouhodobé zdravotní problémy, ale nechutenství přetrvávalo. Nyní jsou fence již dva roky a po vyzkoušení přípravku IR se jÍ vrátila vitalita, chuť k žrádlu a přibrala na váze. Občas dostává za odměnu různé pamlsky, piškotky apod. IR pomohl, žádné problémy se zatím nevrátily.

Jana Venkrbcová, Ústí nad Labem

PES – zvracení, GIT potíže, ztráta vitality, rezistence na konvenční léčbu
R48
Fenka – střední kříženec, váha 15kg, věk 10 let – zažívací potíže. Naše Roxy začala mít z neznámého důvodu potíže se zažíváním. Začala zvracet, povšimli jsme si, že zvratky obsahovaly příměs krve. Po sono vyšetření u veterináře byl zjištěn nález v žaludku a nasazena medikace na redukci kyselosti, ( ATB nasazena nebyla). Fenka byla skleslá, neměla chuti ke žrádlu a projevovala pouze nízkou míru aktivity a zájmu o okolí – bylo vidět, že jí není dobře. Toto trvalo asi týden po vyšetření, než jsme jí na doporučení pořídili přípravek IR. Krátce po té, co jsme IR začali podávat, jsme viděli výraznou změnu. Očividně jí udělal velmi dobře. Během asi tří dnů se trávení zcela spravilo, začla opět s chutí žrát, je aktivní a není na ní vidět, že by ji cokoli trápilo. Podávání IR nám přineslo výraznou změnu, jsme velmi spokojeni, všem, kdo řeší obdobné problémy u svých pejsků rozhodně doporučujeme.

J. Skupinová, Ostrava

PES – zvracení, průjmy, svědivé kožní problémy, vitalita
R153
Váš přípravek používáme už od roku 2016 pro 6. letou fenečku boloňského psíka, která prožila většinu svého života v množírně, kde sloužila k reprodukci levných štěňat. Potýkali jsme se zažívacími potížemi (zvracení, průjmy) a kožními problémy (svědění), často byla nemocná. Z počátku brala opakovaně antibiotika. IR jí celkově ozdravil, zažívací potíže i svědění se minimalizovalo, celkově ožila. Kůru teď opakujeme, s přípravkem jsem moc spokojená.

Olga Palečková, Neratovice