Pokud jste sem byli přesměrováni z hobbypetshop.eu – je to v pořádku! Stránky hobbypetshop.eu jsme nahradili novými, na kterých se právě nacházíte, převedli jsme sem i vaše uživatelské účty. Pro první přihlášení využijte odkaz "zapomenuté heslo" a zadejte váš e-mail, kterým jste se registrovali na hobbypetshop.eu, nastavíte si tak nové (může být i vaše původní)! Nastavení podmínek vám zůstalo zachováno, můžete objednávat stejně, jak jste byli zvyklí, avšak rychleji a snadněji! Děkujeme za pochopení!

Hrozí překročení předávkování spirulinou při stravě B.A.R.F?

Dobry den,
chtěla bych se zeptat jaky druh spiruliny je obsažen v produktu IR, krmim psa způsobem B.A.R.F. a již pridávám doplňky a nerada bych překročila dávku při používání s Vaším produktem.

Dobrý den,

v souvislosti, kterou popisujete se rozhodně nemusíte obávat. Použitý druh spiruliny se od běžně dostupných liší silnější buněčnou stěnou a mírně vyšším PH, je však v IR zastoupena coby doplňková komponenta v nepatrném množství s ohledem na synergické působení komplexu. Není ničím konfliktní v kontextu s běžnými krmivy, zejména ne při barfování. Na rozdíl od mořské řasy, kde by časem, zejména při dlouhodobém podávání mohl vzniknout potenciálně problém v důsledku obsahu jódu, tato možnost zde nehrozí, ani při zvýšené dávce oproti D.D.D., ani v případě dlouhodobého podávání. Nevím samozřejmě jaké podáváte doplňky, ale pokud to nepřeháníte s nějakým velkým množstvím řasy, potenciálně nevidím jakoukoli kolizi. Váš dotaz jsem pro jistotu konzultoval s erudovaným veterinárním lékařem - kapacitou přes výživu malých zvířat, vidí to stejně.

Pěkný den!
-----------------------

Pro psy a kočky Podívejte se na naše produkty