Hrozí překročení předávkování spirulinou při stravě B.A.R.F?

Dobry den,
chtěla bych se zeptat jaky druh spiruliny je obsažen v produktu IR, krmim psa způsobem B.A.R.F. a již pridávám doplňky a nerada bych překročila dávku při používání s Vaším produktem.

Dobrý den,

v souvislosti, kterou popisujete se rozhodně nemusíte obávat. Použitý druh spiruliny se od běžně dostupných liší silnější buněčnou stěnou a mírně vyšším PH, je však v IR zastoupena coby doplňková komponenta v nepatrném množství s ohledem na synergické působení komplexu. Není ničím konfliktní v kontextu s běžnými krmivy, zejména ne při barfování. Na rozdíl od mořské řasy, kde by časem, zejména při dlouhodobém podávání mohl vzniknout potenciálně problém v důsledku obsahu jódu, tato možnost zde nehrozí, ani při zvýšené dávce oproti D.D.D., ani v případě dlouhodobého podávání. Nevím samozřejmě jaké podáváte doplňky, ale pokud to nepřeháníte s nějakým velkým množstvím řasy, potenciálně nevidím jakoukoli kolizi. Váš dotaz jsem pro jistotu konzultoval s erudovaným veterinárním lékařem - kapacitou přes výživu malých zvířat, vidí to stejně.

Pěkný den!
-----------------------

Pro psy a kočky Podívejte se na naše produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení