Je možné IR používat s přípravkem Velox od firmy Canina?

Dobrý den,
prosím o radu, jestli je možné současné užívání Vašeho IR a Veloxu od firmy Canina ( 100 % novozelandské mušle). Jedná se o pětiletou fenu NO, která se věnuje sportovní kynologii. Velox užívá už druhý měsíc a Váš IR ji podávám vždy preventivně na jaře a na podzim. 
Děkuji.

Dobrý den,

   děkuji za dotaz. Díval jsem se na to, a nevidím v tom žádný konflikt. Vzhledem k tomu, že ten Velox funguje jako zajímavý nutrient – tedy dodává tělu užitečné „stavební“ látky, zatím co náš preparát funguje coby imunomodulant, kdy to, co podáváte je spíše „nosičem účinné látky“ – tedy se jedná o specifické molekuly, způsobující efekt, který u IR známe, nevidím důvod proč nepodávat současně. Každý jede po jiné koleji a pokud se jedná o kůru, může se v konečném součtu velmi vhodně doplnit z pohledu správného nastavení metabolismu a zároveň dodání unikátních stavebních látek pro podporu kloubní výstelky.

Pěkný den!

 

 

Pro psy a kočky Podívejte se na naše produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení