Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Demodex a paraziti

PSI a KOČKY – dermatologické onem., demodex, respirační potíže (MVDr.)
R31
Přípravek IR používám ve své praxi asi půl roku. Velmi dobrých výsledků bylo dosaženo především při léčbě dermatologických pacientů, kde IR používám jako podpůrnou terapii k základní léčbě.Zajímavě se jeví i jeho použití při boji s demodikózou. U koček jsem např. použil IR při léčbě pacientů s počínajícím respiračním komplexem, kde majitel striktně trval na nepoužívání ATB jako ochranné clony.Opět s dobrým výsledkem a krátkou rekonvalescencí. Vyhovující je i snadná aplikace a bezproblémové podávání.

MVDr. Ondřej Ryba
Veterinární ordinace Žatčany

PES – pooperační stavy, záněty kůže, kvasinky
R35
Fenku anglického buldoka jsme si koupili z nevyhovujících podmínek, jednalo se o 11 měsíční štěně. Po operaci vyhřezlého třetího víčka jsme začali léčit stav kůže a srsti. Hlavní příčina stavu kůže byly kvasinky a přemnožené bakterie. Bylo též podezření na demodex, i když se přímo na seškrabu kůže se žádný trudník neprokázal, vylysalá místa tomu však nasvědčovala. Fenku jsme několikrát vykoupali v šamponu proti kvasinkám, mazali jsme mastí proti bakteriím, dále dostala kapičku Advocate a samozřejmě jsme ihned začali podávat IR. Stav se velice rychle začal zlepšovat a už po 14 dnech jsme viděli velký pokrok k lepšímu. Další zlepšování stavu bylo pomalejší, což jsme vzhledem k počátečnímu stavu očekávali.
Jinak používám IR preventivně pro své chovné fenky i našeho chovného psa a krom očkování a porodů nemusíme vůbec navštěvovat našeho veterináře. IR doporučuji i novým majitelům našich štěňat.

I.Formanová, Divišov

PES – demodex
R36

Nasej 1.5 rocnej fenke jacka russela bol diagnostikovany demodex. Po dvoch mesiacoch podavania preparátu IR nam lyse miesta na srsti uplne zmizli.Srst je leska, husta a testy na demodexa negativne. Mozem len odporucat.

Lenka Baksiova, Geca – Slovensko

PES –kožní problémy, olysání, demodex, kvalita srsti
R51
Roční fenka bulteriera.
Naší roční fence byl zjištěn demodex. Při veterinární léčbě jsme začali podávat i preparát IR. Po 7 -10 dnech začala mít srst lesklejší a krásně vybarvenou, po dalších asi 4 týdnech jí začaly olysalá místa zarůstat a po 9 týdnech od začátku léčby a podávání IR měla všechny napadená místa zarostlá a má daleko kvalitnější a lesklou srst než před nemocí. Přípravek IR vřele doporučuji.

D.Sudová,Babice