Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Ekzém

PES – kožní problémy, bradavice, uhříky, potravinová intolerance, vitalita, kvalita srsti

Chovám tibetské teriéry. U jedné fenečky se na kůži objevily, bradavičky, uhříky a zvýšená svědivost kůže. Fenečka má i citlivé zažívání na změnu v jídle reaguje zažívacími problémy. Veterinář tento stav neshledal nijak závažný, prý se s tímto problémem potýká daleko více psů, podávání kortikoidů na zklidnění svědění jsem však zamítla.
Vyzkoušela jsem různé přípravky např. Dermanorm, Kornch olej, biotin, pupalku, svědivá místa stříkat koloidním stříbrem, koupání ve veterinárních šamponech atd.
Omezila jsem podávání pamĺsků, přešla jsem na hypoalergenní krmivo, vyzkoušela jsem různé značky žádná se bohužel neosvědčila. Nyní dávám vařenou stravu.
Hledala jsem dál přípravek na přírodní bázi, který by pomohl zlepšit naše potíže. Na webu jsem objevila přípravek IR. Rozhodla jsem se ho vyzkoušet, nemohla jsem už nic ztratit spíše získat.

Po dvou týdnech užívání jsem byla velice mile překvapena, svědivost pomalu ustávala bradavičky zasychaly a postupně se ztrácely, srst získala na kráse byla pevnější s leskem, lépe se udržovala. Zažívání se zklidnilo. Nyní podávám druhé balení, nedalo mi to a dala jsem ochutnat starší fenečce která sice nemá žádné zdravotní problémy, ale poslední dobou je pohodlnější moc se ji nechce na vycházky, spíše by lenošila. A teď je z ní „čertice“ celkově omládla.
I manžel který se stavěl k podávání IR skepticky zaznamenal změnu a nyní je to právě on který hlídá aby děvčata dostala svoji "medicínu". Jsem velice ráda, že jsem našla to co jsem hledala - tedy přípravek na přírodní bázi, který opravdu funguje !
Přípravek IR mohu všem doporučit !

Hana Ohainková, Soběšice

KOČKA – Ekzém

U mojí kočičky plemene Kanadský sphynx se objevil na hlavě ekzem, který velmisvědil. Nasadila jsem přípravek od fy Vetim - nyní pod názvem „IR“ a jen podpůrně promašťavala. Během 5 dní polevilo svědění, do 14 se začalo postižení místo hojit. Nebylo ptřeba žádných hormonálních, či antibiotických preparátů. „IR“ se stal nepostradatelnou součástí mé zvířecí lékárničky.

Marcela Otáhalová, Velká Polom


PES – kožní problémy, atopický ekzem, rezistence na konvenční léčbu (MVDr.)

Fena West highland terier, 10 let - fena již pár let trpěla atopickou dermatitidou léčenou veterinářem. Její nemoc dospěla do stádia, kdy měla vypadanou srst a kůže byla na různých místech popraskaná s výtokem někdy i hnisajícim. Jelikož ani kortikoidy nezabíraly, majitelé se rozhodli vyzkoušet na doporučení přípravek IR. Již po pár dnech byla fena výrazně veselejší a po měsíci užívání IR se jí vyhojily kožní rány. Teď po pěti mesících užívání je fena znovu kompletně osrstená a dle majitelů "už vypadá znovu jako westík a hlavně “nepáchne".

MVDr. Katalin Cornett EBW

PES – ekzém, nechutenství

S podáváním přípravku IR jsem začala u sedmileté fenky jorkšírského teriéra, která trpěla ekzémem na bříšku a nechutenstvím. Po týdnu užívání bylo viditelné zlepšení, začala mnohem lépe přijímat potravu a ekzém na bříšku také postupně vymizel.

Jitka Gargelová, Olomouc

PES – slabá imunita, mokvavý ekzém, záněty hrtanu

Prípravok IRsomkúpilapre 15 ročnúfénkuMaltézskehopinča. Bol mi odporučený veterinárom, nakoľkoSisi mala oslabenú imunitu, každúchvíľu mala zápal hrtana a navyše kožné problémy (mokvavý ekzém na bruchu a chrbáte). Po začatí užívania preparátu IR, sa mokvavý ekzém vysušil a kožasa začala hojiť, taktiež časté zápaly hrtanaustúpili. IRužívamedlhodobo a kožné problémy sa nevrátili a aj celkovú vitalitu hodnotím pozitívne.

S pozdravom Katarína Kunsteková, Senec – SK

PSI – kožní problémy, svědivost, alopecie, meziprstní zapařeniny
R61
Dobrý den, chtěl bych Vás informovat o vyléčení svědivého stavu u tříleté fenky molosovitého plemene (kříženec SBT). Fenka byla při výskytu úporného svědění naprosto nejasné etiologie opakovaně, krátkodobě 3x ošetřena kortikoidy (Dexafort, Intervet cca 14 dní) současně s antibiotiky. Svědění zpravidla po aplikaci kortikoidů na dobu několika měsíců ustalo. Poslední aplikace kortikoidů s antibi¬otiky však úplně úspěšná nebyla, svědění dále v poněkud utlumené formě přetrvávalo, navíc doprovázené tentokrát výskytem silné alopecie. Alopecie a rozškrábaná místa do krve, částečně překrytá strupy, skýtala na fenu opravdu žalostný pohled. Necelých 14 dní po aplikaci IR svědění zcela přestalo, chlupy dorůstají nové, strupy mizí. U druhého psa velmi dobrý vliv na výskyt meziprstních vředů se silným zarudnutím meziprstí, s nálezem S. intermedius. Pes byl předtím přeléčen cefalosporiny 21 dní, avšak proces začal asi po třech měsících recidivovat. Již za 14 dní po nasazení přípravku IR je vidět, že se léze začínají hojit, zarudnutí ustupuje. S tak účin¬ným přípravkem jsem se dosud nesetkal.

MVDr. Ivo Štursa, Brno

KOČKA – alergie, svědivost, kožní problémy, neadekvátní odezva na konvenční prostředky + foto
 + foto (R177)
Mého kocoura plemene Ragdol , trápilo dva roky svědění kůže neustále se škrábal a na hlavě měl ošklivé krvavé boláky.
Vyzkoušeli jsme hypoalergenní dietu. Na nějakou dobu byl klid, ale pak se to opět vrátilo, léčba antibiotiky a kortikoidy byla účinná jen na chvíli. Dělaly se stěry na plísně, byly negativní. Použití antiparazitik, také bez výsledku. Diagnóza veterinářky zněla alergie a doporučila přípravek IR, že to by mohlo pomoci a pokud ne tak udělat další testy. Jenže zjistit příčinu prý není jednoduché, protože ani ty testy nejsou stoprocentní. Tak jsem si říkala, že to vyzkouším a musím říct, k mému velkému překvapení. Immuneregen nám opravdu zabral.
Pár dní od začátku podávání se začaly tvořit na rozškrábaných místech nové chloupky a po měsíční kůře se postižená místa zcela vyhojila a přestal se škrábat.
Jsem s tímto přípravkem velice spokojená. Vypadá to, že můj kocourek trpí na nějakou formu alergie. IR nám ji pomáhá řešit a jsme zase krásní, bez boláků a ani nemusím používat hypoalergenní dietu, která nám bez tak nepomohla.
V příloze posílám foto s boláky a jak jsme teď krásně vyhojení.
Moc děkujeme a určitě budu váš přípravek doporučovat a zase si ho objednám.

S pozdravem Renata Gieslová, Brno