Epilepsie

PSI a KOČKY – kožní potíže, atopici, apatie, stáří, epilepsie, vitalita (MVDr.)

Přípravek IR jsem použila u několika koček, psů a hlodavců. U kočky s chronickým onemocněním rhinitidou a hnisavou conjunctivitidou se účinek podávání 2g/den projevil již po deseti dnech. Dále jsem dávkovala ještě deset dní 1 g/den. Onemocnění naprosto odeznělo a kočka je zdráva. U koček jsem přípravek IR použila také u starých a oslabených jedinců, s překvapivě dobrým výsledkem. Zvířata přestala být apatická,
lépe přijímala potravu a zlepšila se jim srst. Jedna chovatelka uvádí, že její šestnáctiletý kocour po roce opět vyskakuje na svoje oblíbené křeslo. Podobné výsledky mám i u psů – zlepšují se atopické ekzémy, a to bez použití jiných léčiv, u starších se opět projevuje vitalita. U feny německého boxera, trpící epilepsií a častými třesy hlavy, dokonce po čtyřech dnech užívání přípravku – v dávce 2 g/den/10 kg živé hmotnosti – třesy hlavy ustaly a dodnes, tj. cca 14 dní od zahájení, se již neobjevily.

MVDr. Miroslava Wiktorová, Brno

PES – epilepsie, kožní problémy, zápach, svědivost, apatie
R132
Mám fenku malého knírače černostříbřitého, která trpí od narození epilepsií. Již je jí 10 let.
Měla problémy s kůží, /záněty/ kůže rudá, šupinatá, páchla - cítit byla po myším hnízdě a stále se drbala. Jelikož jí nešlo podávat nic, co by obsahovalo - ač jen stopy chemie, zkusila jsem přípravek IR. Zabral okamžitě, fenka přestala být apatická a omládla. Zarudnutí, šupiny a zápach zmizel. Zlepšila se jí i kvalita srsti. Podávám IR preventivně alespoň jednou za rok. Všem vřele doporučuji.

M. Vojtíšková, Jirkov

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení