Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Epilepsie

PSI a KOČKY – kožní potíže, atopici, apatie, stáří, epilepsie, vitalita (MVDr.)

Přípravek IR jsem použila u několika koček, psů a hlodavců. U kočky s chronickým onemocněním rhinitidou a hnisavou conjunctivitidou se účinek podávání 2g/den projevil již po deseti dnech. Dále jsem dávkovala ještě deset dní 1 g/den. Onemocnění naprosto odeznělo a kočka je zdráva. U koček jsem přípravek IR použila také u starých a oslabených jedinců, s překvapivě dobrým výsledkem. Zvířata přestala být apatická,
lépe přijímala potravu a zlepšila se jim srst. Jedna chovatelka uvádí, že její šestnáctiletý kocour po roce opět vyskakuje na svoje oblíbené křeslo. Podobné výsledky mám i u psů – zlepšují se atopické ekzémy, a to bez použití jiných léčiv, u starších se opět projevuje vitalita. U feny německého boxera, trpící epilepsií a častými třesy hlavy, dokonce po čtyřech dnech užívání přípravku – v dávce 2 g/den/10 kg živé hmotnosti – třesy hlavy ustaly a dodnes, tj. cca 14 dní od zahájení, se již neobjevily.

MVDr. Miroslava Wiktorová, Brno

PES – epilepsie, kožní problémy, zápach, svědivost, apatie
R132
Mám fenku malého knírače černostříbřitého, která trpí od narození epilepsií. Již je jí 10 let.
Měla problémy s kůží, /záněty/ kůže rudá, šupinatá, páchla - cítit byla po myším hnízdě a stále se drbala. Jelikož jí nešlo podávat nic, co by obsahovalo - ač jen stopy chemie, zkusila jsem přípravek IR. Zabral okamžitě, fenka přestala být apatická a omládla. Zarudnutí, šupiny a zápach zmizel. Zlepšila se jí i kvalita srsti. Podávám IR preventivně alespoň jednou za rok. Všem vřele doporučuji.

M. Vojtíšková, Jirkov