Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Lupy

PSI – kvalita srsti, apetit, odstranění neg. účinků po vakcinaci
R9
Vlastním chovatelskou stanici AKITA INU a přípravek od fy Vetim- nyní pod názvem „IR“ jsem začala podávat v době, kdy pejsci línají. V tomto období se škrábou a vytvářejí se jim strupy. Po použití 2 balení IRje vše v pořádku, srst je jemnější, hustější a lesklejší. Tké jsem zaznamenala větší apetit k jídlu a velmi se mi osvědčil i po vakcinaci, kdy vymizely příznaky jako zvracení a apatie. Nyní IR používám pravidelně.

Věra Smolíková, www.akity-inu.cz

PSI – oči, dermatitidy, kvalita srsti, hemeroidy
R82
Chtěla bych se podělit se svou zkušeností s přípravkem IR. Mám tři starší fenky -bullteriérku a francouzské buldočky. Nejstarší 11letá buldočka kromě toho, že už má problémy s klouby, má problémy se zakalením oči, dermatitidou, kterou jsme léčili v průběhu života kortikoidy, takže srst už nebyla pěkná. Velkým problémem byly hemoroidy. Zbylé dvě dvě měly podobné problémy v menším rozsahu.
Již po 14 dnech podávání IR všechny tři fenky začaly být vitálnější, mají větší chuť k jídlu, jsou pohyblivější. Ale to nej je, že srst se opravdu rapidně zlepšila, všechny jsou krásně lesklé, nedrbou se, netvoří se jim záněty na kůži. A seniorce se konečník zahojil tak, že jsem to nemohla pochopit. Oči jsou čisté, jasné. V tomto případě nelituji peněz, které jsem zaplatila, už teď se mi to několikanásobně vrací.

Děkuji, Vaňousová Věra, Plesná

KŮŇ – svědivost olysání, znovuosrstění, kvalita srsti (MVDr.)
R97
V listopadu jsem byla oslovena majitelkou 9letého slezského norika o konzultaci nad zdravotním stavem. Koník klinicky nejevil žádné patologické stavy, působil na "oko" zdráv. Majitelka si však stěžovala, že se ji koník "nezdá"...má matnou srst, škrábe si část hřívy a ve zbytku hřívy a na kořeni ocasu má výrazné "lupy". Koník byl ve velmi dobrém výživném stavu. Vzhledem k tomu, že i po vyšetření jsem na koni nenašla žádné jinné patologické stavy, navrhla jsem majitelce na zkoušku užívání přípravku IR. Po dobrání první dávky mi majitelka nadšeně volala, že chce další dávku ( doporučila jsem ji kůru min. na 3 měsíce..tj.3x balení 600g IR), protože kůň se přestal škrábat na hřívě a nepozoruje vznik nových lupů. Po vybrání další dávky (po 2 měsících) jsem se zajela podívat na stav koně a zhodnotit výsledek. Koník stál už z dálky s lesklou srstí a majitelka hrdě hlásila, že ho 2 dny nečistila a stejně se leskne. Část hřívy, která chyběla, byla zarostlá malým asi 4cm podrostem a ve zbytku hřívy i ocasu jsem nenašla žádné lupy. Navíc byla srst koně na dotek výrazně příjemnější a heboučká (vše bez použití kondicioneru). Majitelka sama zhodnotila, že nečekala, jak moc se projeví užívání IR na stavu a vzhledu srsti.

MVDr. Monika Najmanová