Lupy

PSI – kvalita srsti, apetit, odstranění neg. účinků po vakcinaci
R9
Vlastním chovatelskou stanici AKITA INU a přípravek od fy Vetim- nyní pod názvem „IR“ jsem začala podávat v době, kdy pejsci línají. V tomto období se škrábou a vytvářejí se jim strupy. Po použití 2 balení IRje vše v pořádku, srst je jemnější, hustější a lesklejší. Tké jsem zaznamenala větší apetit k jídlu a velmi se mi osvědčil i po vakcinaci, kdy vymizely příznaky jako zvracení a apatie. Nyní IR používám pravidelně.

Věra Smolíková, www.akity-inu.cz

PSI – oči, dermatitidy, kvalita srsti, hemeroidy
R82
Chtěla bych se podělit se svou zkušeností s přípravkem IR. Mám tři starší fenky -bullteriérku a francouzské buldočky. Nejstarší 11letá buldočka kromě toho, že už má problémy s klouby, má problémy se zakalením oči, dermatitidou, kterou jsme léčili v průběhu života kortikoidy, takže srst už nebyla pěkná. Velkým problémem byly hemoroidy. Zbylé dvě dvě měly podobné problémy v menším rozsahu.
Již po 14 dnech podávání IR všechny tři fenky začaly být vitálnější, mají větší chuť k jídlu, jsou pohyblivější. Ale to nej je, že srst se opravdu rapidně zlepšila, všechny jsou krásně lesklé, nedrbou se, netvoří se jim záněty na kůži. A seniorce se konečník zahojil tak, že jsem to nemohla pochopit. Oči jsou čisté, jasné. V tomto případě nelituji peněz, které jsem zaplatila, už teď se mi to několikanásobně vrací.

Děkuji, Vaňousová Věra, Plesná

KŮŇ – svědivost olysání, znovuosrstění, kvalita srsti (MVDr.)
R97
V listopadu jsem byla oslovena majitelkou 9letého slezského norika o konzultaci nad zdravotním stavem. Koník klinicky nejevil žádné patologické stavy, působil na "oko" zdráv. Majitelka si však stěžovala, že se ji koník "nezdá"...má matnou srst, škrábe si část hřívy a ve zbytku hřívy a na kořeni ocasu má výrazné "lupy". Koník byl ve velmi dobrém výživném stavu. Vzhledem k tomu, že i po vyšetření jsem na koni nenašla žádné jinné patologické stavy, navrhla jsem majitelce na zkoušku užívání přípravku IR. Po dobrání první dávky mi majitelka nadšeně volala, že chce další dávku ( doporučila jsem ji kůru min. na 3 měsíce..tj.3x balení 600g IR), protože kůň se přestal škrábat na hřívě a nepozoruje vznik nových lupů. Po vybrání další dávky (po 2 měsících) jsem se zajela podívat na stav koně a zhodnotit výsledek. Koník stál už z dálky s lesklou srstí a majitelka hrdě hlásila, že ho 2 dny nečistila a stejně se leskne. Část hřívy, která chyběla, byla zarostlá malým asi 4cm podrostem a ve zbytku hřívy i ocasu jsem nenašla žádné lupy. Navíc byla srst koně na dotek výrazně příjemnější a heboučká (vše bez použití kondicioneru). Majitelka sama zhodnotila, že nečekala, jak moc se projeví užívání IR na stavu a vzhledu srsti.

MVDr. Monika Najmanová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení