Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Nadměrné línání

KOČKY – kondice, zlepšení hodnot ledvinových testů

Téměř dvanáct let mám chovnou stanici mainských mývalích koček.. Naše smečka má po celý rok volný přístup do venkovních výběhů. Abych posílila její imunitu, začala jsem loni na podzim všem dospělým kočkám dávat IR. Sice jen v poloviční doporučené dávce, ale i ta postačila, aby zimu přečkaly bez problémů a jarní línání srsti zvládly naprosto v pohodě. Dokonce jeden z našich kocourů, který léta bojuje s problémy s ledvinami, měl na jaře testy podstatně lepší než kdykoliv předtím. IR doporučuji všem, kteří si od nás berou koťátka .

Eva Končinská, Semily

PES – průjmy, nadměrné línání/kvalita srsti, panostotoda

Alice, fena - kříženec německého ovčáka 1,5 roku – černá
Prakticky od malička měla problémy s průjmy (po čemkoli mimo běžné krmivo i po pamlscích, či piškotech). Především jsme ale IR pořídili protože máme psa v bytě, nadměrně línala a neustále jsme museli dokola uklízet všudypřítomné chlupy. Po zahájení podávání IR se cca do dvou týdnů upravilo trávení a průjmy zcela vymizely – a to i poté když dostane nějaké pamlsky.
Mimo jiné nám veterinář krátce předtím diagnostikoval panostitidu, která se projevovala kulháním - napadáním na obě přední nohy. Po dobu 8mi dnů byla podávána ATB souběžně s IR. Během této doby kulhání zcela odeznělo, veterinář byl překvapen takto rychlou pozitivní změnou.
Co se týče srsti, tak cca po 4-6ti týdnech nasazovala novou srst a kompletně přelínala. Pokračovali jsme v podávání a dnes má neporovnatelně kvalitnější srst, nádherně lesklou, až namodrale hlubokou havraní čerň – takovou barvu dříve neměla. Na slunci se zářivě leskne, častokrát nás při venčení zastavují kolemjdoucí..
Nejvíc nás ale potěšilo, že přestala “pouštět chlupy“ a my konečně nemusíme stále dokla uklízet. Dříve, když skočila na deku, byla plná chlupů, dnes najdeme sem tam nějaký. Alice je celkově ve vynikající kondici.
IR na základě naší zkušenosti vřele doporučujeme všem, kteří chovají psy a kočky, či jakékoli jiné chlupáče v bytě.

Zbyněk Pechánek, Brno

PES – náhlé olysání – hormonální disbalance
Mám chovatelskou stanici Ruská barevná bolonka . U štěněte fenky ve věku asi 15-ti týdnů jsem si povšimla malé lysiny na hlavě, což jsem přisuzovala hrátkám s ostatními psy. Během následujících tří až čtyř dnů však olysala po celém těle, což bylo téměř děsivé. Nedokázali jsme si to vysvětlit, neměla žádné lupy, vyšetření ledvin a jater bylo zcela v pořádku. Veterinář dospěl k závěru, že se pravděpodobně jedná o nějaký problém hormonálního charakteru a doporučil vitamíny. Po dobu 14-ti dnů jsme podávali FITMIN, bohužel zcela bez efektu. Následně jsem začala podávat přípravek IR. Po 8-mi dnech podávání IR jsem nemohla uvěřit vlasním očím, kdy se na kůži začaly objevovat nové chloupky. Do měsíce od začátku podávání IR již byla fenka krásně obrostlá novou hustou srstí. Nemohl uvěřit ani veterinář, který fenku viděl a vyšetřoval v momentu, kdy se takto náhle olysání objevilo. Lituji, že jsem nepořídila fotografie “před a po“, bylo to poprvé, co se nám něco podobného přihodilo, popravdě jsem z toho byla celkem v šoku, obrovským překvapením byl i nástup účinku IR, neboť ta změna byla zcela rychlá a razantní. V podávání IR jsem pokračovala ještě jeden měsíc. Dnes mohu s odstupem několika měsíců prohlásit, že je psík zcela v pořádku, žádné potíže se srstí, ani žádné jiné zdrav. problémy se již od té doby neobjevily. IR, jako 100% přírodní produkt, který opravdu funguje doporučuji i svým kolegům chovatelům a známým.

Lenka kurková
Ch. s. SILEKO

PES – poporodní olysání, hormonální disbalance, kožní plísňová onemocnění (MVDr.)

4 letá fena francouzského buldočka, po porodu téměř olysala, po týdnu podávání přípravku IR se začala výrazně zlepšovat (jiná léčba nasazena nebyla), celkem brala IR 1 měsíc, po této době opět hustá lesklá srst. IR podáván několika pacientům s dg. kožním plísňovým onemocněním současně s vakcinací biocan M, pozorována rychlejší obnova srsti

MVDr. Uzlová Miroslava
Veterinární klinika Břeclav

PES – vitalita, srst – přelínání, alergická reakce na parazity

Přípravek IR jsme pořídíli našim psům - Velký švýcarský salašnický pes, jako prevenci. Během podávání IR, jsme zpozorovali rychlejší přelínávání a také se jim zvýšila chuť k jídlu. Našemu nejstaršímu psovi (7,5 let) se po kousnutí blechou objevila silná alergická reakce, byl velmi svědivý, kousal se a přicházel ochomáče srsti, po podání IR tato alergická reakce zcela odezněla.

Markéta Kouřilová, Sokoleč

PES – olysání po porodu, hormonální disbalance, kvalita srsti

Poporodní vypadávání srsti.
Po předešlém porodu a následné péči o štěňátka nám fenka bulteriera téměř olysala. V letošním roce jsme po porodu začali podávat ihned přípravek IR. Vypadávání srsti u fenky proběhlo v daleko menší míře a na rozdíl od minule, měla srst krásně vybarvenou a lesklou. Velice mile nás to překvapilo.

D.Sudová,Babice

PES – preventivní použití proti ztrátě srsti po porodu

Chováme malá plemena s dlouhou srstí, ruská barevná boloňka a boloňský psík. Přípravek IR jsem použila preventivně u fenek po porodu a fenky jsou v super kondici. Většinou fenky po porodu o svoji srst přišly, ale tentokrát se tak nestalo. IR doporučuji všem chovatelům

Olina Kliková - chovatelská stanice Vinný vrch

PSI, KOČKY – nadměrné línání, imunita – odolnost, kvalita srsti

Chip, krátkosrstý pes - čivava, 5r.
Fido, krátkosrstý pes - čivava, 4r.
Oba trpěli nadměrným línáním. Po dvou týdnech užívání IR je po problému. Srst mají lesklou, línání v normě a kromě toho jsou zdravější. Žádné nachlazení, na které v tomto období pravidelně trpěli se zatím nekonalo. Doufám, že to tak zůstane.
IR dostávají občas i kočky (4 krátkosrsté, 1 peršanka) i u nich je patrné zlepšení srsti.
Preparát IR doporučuji, rozhodně se to vyplatí.

S.Vejplachová - Brno

PSI a KOČKY – nadměrné línání, kvalita srsti, osrstění řídce zarostlých míst

Bubáček, dlouhosrstý pes - čivava, stáří 5r.
Od štěněte měl problém s kůží a srstí. Pod tlamičkou měl holý krk na ocásku pár chlupů.
Nepomohly ani tablety na zlepšení srsti ani mazání. Pomohla změna krmení s přidáním IR a konalo se "velké překvapení". Bubáčkovi narostl kolem krku límec a celkově mu houstne srst.
Indy, dlouhosrstý pes - čivava, stáří 4r.
Velký problém s nadměrným línáním - chlupy, kam oko dohlédlo i nedohlédlo a nic nepomáhalo.
Stačil jeden měsíc užívání IR a je po problému, dokonce mu roste delší srst.
Tami, kočka domácí, stáří 5r.
Orin, kocour stáří 5r.
Oba dostávají občas IR a jejich srst je zdravá, lesklá, delší a kocourovi se přestala loupat kůže.
Rozhodně přípravek IR doporučuji, protože je to nejen úspora peněz za léky, ale také velká radost, když jsou vaši čtyřnozí, chlupatí kamarádi v pořádku.

D.Fuxová – Luleč

PES - novotvar na tlapce, zvýšené línání, olysání (MVDr.)

Čtyřletý labrador se u nás v ordinaci objevil asi před 6 měsíci kvůli útvaru v meziprstí na pravé hrudní končetině, což způsobovalo i kulhání. 
Tento útvar byl chirurgicky odstraněn, ovšem po čase se na téže pacce objevil znovu v jiném místě. Majitelka další operaci odmítla, lokálně se tedy aplikovaly enzymatické masti s částečným úspěchem, dále pak masti s obsahem kortikoidů a látek ovlivňujících imunitní systém. Stav se střídavě zlepšoval a opět zhoršoval, navíc je pes epileptik a trpí dlouhodobě zvýšeným línáním s tvorbou lysin a musel být opakovaně ošetřován lokálními i celkovými antibiotiky, došlo i na ostříhání srsti.
Po nasazení přípravku IR pes zarůstá hustou srstí a útvar na tlapce zcela vymizel. Zlepšení pozorováno už po deseti dnech, kdy byla dle doporučení podávána dvojitá dávka přípravku.

 MVDr. Ivana Stodůlková, veterinární ordinace Blansko

KOČKA – padající srst, nechutenství, kvalita srsti

S přípravkem IR jsem se seznámila v čekárně u veter. lékařky, kde jsem našla letáček. Moc mě zaujal a paní doktorka mi přípravek velmi doporučila. Mám 9 ti letého, kastrovaného kocoura, který málo jedl a hrozně mu padala srst. Už jsem předtím zkoušela rybí oleje, ale nic nepomohlo. IR zabral velmi rychle, najednou jsem měla pocit, že ho ani neuživím a srst má jako medvídek.

Marie Šroubková, Plzeň

PES – masivní línání, ztráta srsti + fotky

Fenka německého ovčáka 1,5 roku stará. Začala jí vypadávat srst v chomáčích (hlavně na zadních částech nohou), při pohlazení zůstavalo velké množství vypadaných chlupů na rukou, chlupy šly velmi snadno odstranit prsty - i přes vyčesávání furminátorem se následně uvolňovaly další a další (v celých trsech).
Začali jsme dávat 1x denně 3 g přípravku IR a uvolněné chomáče srsti se začaly jakoby zatahovat a sjednocovat s okolím. IR dáváme zatím 14 dní, ale vidíme zjevný rozdíl. Při pohlazení srst zatím ještě zůstává na rukou, ale již se netvoří celé uvolněné chomáče. IR si moc pochvalujeme. Jsme spokojeni!

Aneta Kadlecová, Tišnov

PES – nadměrné línání, kvalita srsti

Před pár týdny jsem u vás zakoupila váš přípravek IR pro našeho francouzského buldočka. Velmi brzy byly vidět výsledky a to hlavně na srsti, líná méně, osrstila se i za ouškama a na hrudníčku. V příloze posílám foto.

Tereza Jetelová, Brno

PSI – průjmová onemocnění, nadměrné línání, kondice

Vážení, jako spokojený zákazník posílám naši zkušenost s přípravkem IR.
IR nám doporučila naše veterinární lékařka, ke které jsme chodili s naší roční čivavou trpící opakovaným průjmovým onemocněním.
Přípravek jsme podávali jí, i naší druhé čivavě, která trpěla pro změnu nadměrným vypadáváním srsti.
Běhěm jednoho měsíce byly - a od té doby jsou - obě ve výborné kondici. Žádný z původních problémů se už nevyskytl.
IR jim dáváme pravidelně - preventivně ve formě měsíční kůry, 2x - 4x ročně a do veterinární ordinace už chodí dva roky pouze na očkování.
IR můžeme rozhodně každému chovateli doporučit. Je nejenom účinný přípravek na akutní nebo chronický problém, ale i jako vynikající přípravek pro udržení zdraví a kondice.
S přáním krásného dne

Jitka Bezděková, Brno

PSI - olysání fen po porodu, průjmy, poop. rekonvalescence, celková kondice v březosti, psincový kašel, zánět

Dobrý den,zasílám pár řádek o vašem přípravku IR který nám mnohokrát pomohl a stále pomáhá.
V naší chovatelské stanici FlatCoated Retrievera používám IR na podporu imunity. Přípravek se nám osvědčil v mnoha případech např. při olysání fen po porodu, na průjmy, rekonvalescence po operaci, celková kondice v březosti, při léčbě psin. kašle, na začínající zánět po falešné březosti..
Mám dobrou zkušenost při podávání přípravku štěňátkům po celou dobu růstu.
Přidáváme jim ho do granulek i konzerv, přijímají ho bez problémů. Vrh celkově krásně prospívá.
Velkou radost nám udělaly RTG kyčlí kdy naše štěňátka mají výborné výsledky.
Vřele doporučuji všem kdo má své pejsky rád a chce jim dát šťastný - zdravý život.

S pozdravem Alena Fantová, Chlumec

PES – kožní problémy, ztráta srsti, znovuosrstění
foto (R102)
Argentinská doga – rychlý nástup účinku + fotky “před a po“
V 9 měsících jsme začali na pejskovi pozorovat kruhové vypadané fleky nejprve v oblasti hlavy a krku, poté i po těle. Pro podezření na dermatitidu jsme začali podávat Spot on Stronghold a potom ještě ve třech opakováních po 14 dnech Advocate (6.12.2014 – 17.1.2015).
K 10.1.2015 byla veterinářem zahájena léčba pro zánět kůže antibiotiky Xicim 500 mg. Nejvíce postižené místo bylo podpaží, kde se tvořily i hnisavé vřídky a slezla úplně srst. Léčba byla ukončena 24.1.2015, zarudnutí kůže, hnisavé vřídky vymizely a nebyly prokázány vyšetřením žádní parazité ale holá místa se pořádně neosrstila. Po dvou týdnech od této léčby začal pes silně línat a propadávat srst na hřbetě, až do té míry, že začala být vidět kůže.
Pro to jsme se rozhodli nasadit přípravek od fy Vetim – nyní pod názvem “IR“ na který jsme dostali kladné reference. Na pejskovi bylo vidět zlepšení hned po několika dnech.
IR jsme nasadili 18.2.2015 a fotky jsou pořízené z toho dne a po 14 dnech používání.
Rapidní zlepšení je patrné z fotek. Pejsek už je skoro zcela zasrstěný, ale flíčky po té dermatitidě by ještě podporu potřebovaly. Proto si ještě tento skvělý produkt objednáme, abychom to dotáhli konečně do zdárného konce (Za kvalitu fotek se omlouvám jsou jen z telefonu).

Můžeme IR jen doporučit změny, jsou fakt patrné během několika dní :-)
Stanislav Hušek, Brno

KOČKA – padající srst, nechutenství, kvalita srsti
R133
S přípravkem IR jsem se seznámila v čekárně u veter. lékařky, kde jsem našla letáček. Moc mě zaujal a paní doktorka mi přípravek velmi doporučila. Mám 9 ti letého, kastrovaného kocoura, který málo jedl a hrozně mu padala srst. Už jsem předtím zkoušela rybí oleje, ale nic nepomohlo. IR zabral velmi rychle, najednou jsem měla pocit, že ho ani neuživím a srst má jako medvídek.

Marie Šroubková, Plzeň