Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Zažívací potíže

PES – kožní problémy, bradavice, uhříky, potravinová intolerance, vitalita, kvalita srsti

Chovám tibetské teriéry. U jedné fenečky se na kůži objevily, bradavičky, uhříky a zvýšená svědivost kůže. Fenečka má i citlivé zažívání na změnu v jídle reaguje zažívacími problémy. Veterinář tento stav neshledal nijak závažný, prý se s tímto problémem potýká daleko více psů, podávání kortikoidů na zklidnění svědění jsem však zamítla.
Vyzkoušela jsem různé přípravky např. Dermanorm, Kornch olej, biotin, pupalku, svědivá místa stříkat koloidním stříbrem, koupání ve veterinárních šamponech atd.
Omezila jsem podávání pamĺsků, přešla jsem na hypoalergenní krmivo, vyzkoušela jsem různé značky žádná se bohužel neosvědčila. Nyní dávám vařenou stravu.
Hledala jsem dál přípravek na přírodní bázi, který by pomohl zlepšit naše potíže. Na webu jsem objevila přípravek IR. Rozhodla jsem se ho vyzkoušet, nemohla jsem už nic ztratit spíše získat.

Po dvou týdnech užívání jsem byla velice mile překvapena, svědivost pomalu ustávala bradavičky zasychaly a postupně se ztrácely, srst získala na kráse byla pevnější s leskem, lépe se udržovala. Zažívání se zklidnilo. Nyní podávám druhé balení, nedalo mi to a dala jsem ochutnat starší fenečce která sice nemá žádné zdravotní problémy, ale poslední dobou je pohodlnější moc se ji nechce na vycházky, spíše by lenošila. A teď je z ní „čertice“ celkově omládla.
I manžel který se stavěl k podávání IR skepticky zaznamenal změnu a nyní je to právě on který hlídá aby děvčata dostala svoji "medicínu". Jsem velice ráda, že jsem našla to co jsem hledala - tedy přípravek na přírodní bázi, který opravdu funguje !
Přípravek IR mohu všem doporučit !

Hana Ohainková, Soběšice

KOČKA – přetrvávající průjmy, potíže se zažíváním, vitalita

Ragdoll, věk 1,5 roku
  Naše kočička téměř od narození trpěla průjmy. Po opakovaných návštěvách u veterináře, nám byly doporučeny dietní superprémiové  granule, ovšem žádný úspěch jsme nezaznamenali.
Poté jsme našli jiné kvalitní granule, u kterých jsme zůstali dosud. Stav se sice zlepšil, ale průjem se vyskytoval 1-2 týdně. Před nedávnem se stav opět zhoršil a následovala další návštěva a vyšetření na veterině. Bohužel opět bez dlouhodobě přetrvávajícího zlepšení.
   Poté jsme na doporučení vyzkoušeli přípravek IR. Už po týdnu užívání IR průjmy výrazně ustoupily a po 14 dnech průjem zcela vymizel. Kočička je vitálnější a již zcela bez problémů.

Mnohokrát děkujeme za méně starostí.
Jaroslav Zeman, Vyškov

PES – kožní problémy, alergie, ztráta vitality
R10
Máme šestiletou fenku westíka Emu, se kterou dcera od malička trénuje agility. Bohužel od půl roku fenky zápolíme s kožními problémy. Veterinář diagnostikoval alergii. Začli jsme krmit speciálními granulemi, vyloučili jsme nejdříve kuřecí maso, potom hovězí. Nějakou dobu se dařilo kožní problémy zvládat pomocí šamponů, ale i tak se to čas od času rozjelo natolik, že se jí na tělě nadělaly takové boláky, že nezbývalo než nasadit antibiotika. S přibývajícím věkem se to zhoršuje, Ema už ani neměla radost z tréniků, nechtělo se jí běhat a trenérka začala mluvit o tom, že by si dcera měla pořídit mladšího psa. Náš veterinář navrhoval léčbu pomocí predn. s tím, že alergie se s věkem zhoršují a že kortikosteroidy sice zatěžují játra, ale zabezpečí spokojený zbytek života bez svědění a škrábání. Zkusila jsem ještě další dva veterináře a doufala, že navrhnou jiný způsob léčby.
Pak mi kamarádka doporučila přípravek od fy Vetim- nyní pod názvem „IR“, že s ním má velmi dobré zkušenosti u koní. Od chvíle, kdy jsem začala IR Emě podávat, jakoby se jí vrátila vitalita. Přestože dostává pořád svou dietní stravu, sežere všechno s nebývalou chutí a je zase veselá a plná energie.

Hana Matochová, Bouzov

PES – zotavení po otravě, příbytek na Váze
R18
Druhou výbornou zkušenost mám s naším psem. Ujali jsme se nalezence, který byl otrávený a opravdu jsme ho „ vytáhli hrobníkovi z lopaty“. I v jeho případě IR dobře zafungoval, když jsme po všech infůzích a lécích, které mu veterinář dal, začali podávat IR, dostal se velmi rychle zpět do dobré kondice a během měsíce přibral 5kg!!

Eva Končinská, Semily

PES – metabolická porucha trávení tuků, vitalita, příbytek na váze
R20
Fenka čínského chocholatého psa – 2 roky.
Po téměř ročních problémech s nechutenstvím, průjmem (často krvavým) a zvracením nám veterinář diagnostikoval vrozenou špatnou činnost slinivky – špatné trávení tuků. Léčba spočívala v podávání antibiotik, prášků na průjem a dietě - kuřecí maso s rýží. Tato dieta byla po rozborech krve zakázána pro zhoršené výsledky jaterních testů. Nakonec nám bylo doporučeno specielní dietní krmení a přísný zákaz čehokoliv jiného, včetně pamlsků pro psy. Dietní krmivo ve formě konzerv ( granule zrovna fenka nevyhledává), nám odstranilo dlouhodobé zdravotní problémy, ale nechutenství přetrvávalo. Nyní jsou fence již dva roky a po vyzkoušení přípravku IR se jÍ vrátila vitalita, chuť k žrádlu a přibrala na váze. Občas dostává za odměnu různé pamlsky, piškotky apod. IR pomohl, žádné problémy se zatím nevrátily.

Jana Venkrbcová, Ústí nad Labem

PES – podrážděné štěně, neduživé, průjmy, kvalita srsti (MVDr.)
R22
Jack – pes, kříiženec, 11 mesicu
Jack byl adoptovaný z útulku, když byl ca. 8 týdnů starý. Tam byl umístěn přibližně v 5 týdnech. Byl odčervený, čipovaný a při odběru vážil 900g – teď v 11 měsících váži 11kg. Byl silně podvýživený, vyhublý s matnou srstí. Trpěl průjmy. Byl mu ihned nasazen IR v krmení - Hill’s I/D a antibiotika na krvavý průjem. Po pár dnech přestal žrát a začal se nafukovat. Nebyla nasazena žádná další medikace, pouze zateplování a IR ve stříkačce aplikován přímo do tlamy – 2g na den. Problém s nafukováním vymizel během 2 dnů – dostával i rekonvalescentní náhražku krmení - vrátila se mu chuť k jídlu, ale mel vracející se průjem. IR se podával neustále každý den. Po změně krmení a odčervení přibližně po 14 dnech průjem ustoupil a následně po dalších 14 dnech úplněvymizel. Dnes již bez IR nemůže být, protože se mu během pár dní vrací průjem, pokud IR nemá. Nepomáhaly ani změny krmení, ani žádné diety. Teď už je to zdravý, hyperaktivní pes s krásnou, lesklou, hebkou srsti.

MVDr. Katalin Cornett EBW

KOTĚ – průjmy, vitalita (MVDr.)
R30
6 týdnů staré kotě, britská, průjem.Několik týdnů trvající intermitentní průjem, střídavě s krví, kotě řádně odčerveno, nasazena probiotika, attapectin, ve fázi s krví i ATB, střídavě zlepšující se stav. Kotě stále přijímalo krmivo, ale hublo. Po nasazení IR se trus upravil na normál. Po 14 denním zkrmování a nyní 14 dní po vysazení IR je trus stále formovaný a průjem nebyl zaznamenán, kotě prosperuje a přibývá na váze.

MVDr. Zdeněk Fajt, Radostice

PES – zvracení, GIT potíže, ztráta vitality, rezistence na konvenční léčbu
R48
Fenka – střední kříženec, váha 15kg, věk 10 let – zažívací potíže. Naše Roxy začala mít z neznámého důvodu potíže se zažíváním. Začala zvracet, povšimli jsme si, že zvratky obsahovaly příměs krve. Po sono vyšetření u veterináře byl zjištěn nález v žaludku a nasazena medikace na redukci kyselosti, ( ATB nasazena nebyla). Fenka byla skleslá, neměla chuti ke žrádlu a projevovala pouze nízkou míru aktivity a zájmu o okolí – bylo vidět, že jí není dobře. Toto trvalo asi týden po vyšetření, než jsme jí na doporučení pořídili přípravek IR. Krátce po té, co jsme IR začali podávat, jsme viděli výraznou změnu. Očividně jí udělal velmi dobře. Během asi tří dnů se trávení zcela spravilo, začla opět s chutí žrát, je aktivní a není na ní vidět, že by ji cokoli trápilo. Podávání IR nám přineslo výraznou změnu, jsme velmi spokojeni, všem, kdo řeší obdobné problémy u svých pejsků rozhodně doporučujeme.

J. Skupinová, Ostrava

PES – střevní problémy, průjmy 2/3
R64
Druhé zvířátko je kříženec pointra naší paní doktorky Garp. Od štěněte má střevní problémy, byl i operován asi v půl roce a je trvale pouze a jen na krmivu Platinum - po všem ostatním má okamžitě průjem. Nicméně i při této dietě nemá stolici vždy ideální. Se zahájením podávání přípravku IR se mu ale úžasně zlepšila, a majitelka byla nadšená.

Zuzka Nechybová - veterinární klinika Roztoky

PSI a KOČKY – imunita, neduživá zvířata, GIT problémy, krvavé průjmy, kondice, vitalita, preventivní podání
R103
Chováme s dcerou 11 koček a 2 psy. Zkušeností s přípravkem IR tedy máme řadu.
U našeho máltézáčka, který má diagnostikovaný nespecifický zánět tlustého a tenkého střeva. Po pravidelném podávání IR nyní cca 1/2 roku, pozorujeme radikální snížení epizod krvavých průjmů a v případě, že se průjem vyskytne tak má trvání max. jeden den a jeho průběh je mírnější, na rozdíl od předchozích průjmových epizod pravidelně se opakujících a trvajících alespoň několik dní.

IR očividně pomáhá kočičce s cukrovkou, u které po pravidelném každodenním užívání po dobu 4 měsíců, došlo k výraznému zlepšení hodnot cukru v krvi.

Několikrát jsme nasadili ihned při prvních příznacích nachlazení zvířátka. Po podání IR kočce ve zvýšené dávce se problém vyřešil a vyhnuli jsme se tak oproti předchozím případům antibiotické léčbě.
IR podáváme jako prevenci, zejména v období chřipkových onemocnění, nebo po dobu změny ročních období (jaro, podzim) kdy je organizmus oslabený - s pozitivním efektem.
IR také pomohl při rekonvalescenci dvoutýdenního kočičího nalezence - byl nalezen podchlazený v krabici u popelnic. Vyrostl ve zdravého juniora s vynikající kondicí.
IR pejskům dokonce chutná, takže jeho přidávání do žrádla, nebo i samotná konzumace (prášek smíchaný s troškou vody) je pro pejsky bez problému přijatelná.
Už si neumíme představit, že bychom neměly přípravek IR k dispozici. Ušetřil nám nejen spoustu peněz, ale i starostí, času – běhání kolem nemocných zvířátek a stresů z nemocí :-). Přípravek IR se stal nedílnou součástí domácnosti mé a mé dcery. Postupně na naše četná doporučení i dalších našich přátel a kolegů, kteří mají doma “čtyřnohé kamarády”.

Jindřiška a Hana Zástěrovy, Brno

PES – závažná forma dermatitidy, trhající se kůže, apatie, rezistence na konvenční léčbu
foto (R106)
Mám fenečku jorkšíra. Už od štěňátka byla hodně nemocná. Nejprve mívala “jen“ zažívací problémy, pak to nakonec došlo až do stádia, kdy jí byl zjíštěn staphylococcus intermedius. K naší další smůle patřil fakt, že byl zjištěn až po roce, kdy se to začalo projevovat černáním kůže a silným drbáním, to pak vždy přerostlo v hnisavé boláky po celém těle. Fenečka byla apatická a velmi se trápila.
Do té doby nám veterinář tento stav léčil především koupelemi a šampony. Navštívili jsme dalšího veterinárního lékaře, ten dával antibiotika a injekce proti svědění. Stav se však stále nijak zásadně nelepšil. Prognóza veterináře byla špatná, byl už velmi skeptický a opakovaně vyjádřil své mínění, že se z toho pejsek nedostane, dokonce mě uvedl na myšlenku, že bych jí to trápení raději měla ukončit a nechala jí uspat.
Za těchto okolností jsem se velmi snažila i sama hledat nějaké řešení. Hledala jsem na internetu ve všech článcích, recenzích apod. zkoušela jsem dávat lososový olej, různé mastičky na přírodní bázi, bohužel bez výsledku. Jediný “lék“ pro mého úžasného psa, který opravdu zabral, byl právě Váš preparát IR.
Dáváme ho zhruba dva měsíce a výsledek je neuvěřitelný!
Veškeré hnisavé rány které měla, veškeré trhání kůže a trápení je pryč. Proto bych Vám touto cestou vyjádřit VELKÉ DÍKY za váš IR. Budu Vás doporučovat kdekoliv, kde se zrovna dočtu o dalších lidech v nesnázích jejichž mazlíčci se trápí. Ještě jednou mnohokrát děkujeme Já i má malá Jessie.
Přikládám Vám fotografie jak na tom byla s porovnáním jak je na tom teď (pozn. -fotky “před – lícní část hlavy“).

S pozdravem Jana Špačková, Karviná

KOČKY – průjmy, rezistence na konvenční léčbu, apetit, kvalita srsti
R107
Posíláme informace o našich zkušenostech s prostředkem IR. Musíme říct, že jsme opravdu nadšení výsledky.
Přípravek IR jsme testovali ve skupině 14 koček, které trpěly průjmovým onemocněním. Předtím jsme vyzkoušeli škálu antibiotik, ale bez úspěchu.
Po pravidelném podávání přípravku IR v předepsaném množství, jsme zaznamenali celkové zlepšení zdravotního stavu u 12 koček po 5-6 dnech a u 2 koček po 10 dnech.
Došlo k radikálnímu zlepšení nejen konzistence trusu, ale i kvality srsti a navrácení chuti k jídlu.

Irena Novotná - Kočičí oáza o.s., Holubice

PES – kardiak, záněty prostaty, střevní potíže, celkový imunitní stav
R128
IR dávám svojmu psíkovi Fidelkovi /francúzsky budoček – 5 rokov/. Je kardiak, s drsnou srsťou, trpel redšou stolicou a zápalmi prostaty. Vzhľadom k jeho diagnóze nám nebola doporučená kastrácia.
Po nasadení prípravku IR sa na moju radosť aj prekvapenie stolica upravila a srsť je o poznanie kvalitnejšia. A čo ma teší najviac, za ten rok užívania netrpel zápalom prostaty či močových ciest. Takže ak zhrniem osobné skúsenosti, IR nám pomohol s kožnými problémami, napravil črevné problémy a celkovo posilnil imunitu organizmu. Je to naozaj kvalitný prípravok, ktorý vrelo odporúčam ako prevenciu a hlavne podporu na zvýšenie imunity Vašich maznáčikov.

Zuzana Hučková, Bratislava

KOČKY - zažívací problémy, vitalita, ochota k pohybu
R137
Přípravek IR jsem zakoupila z důvodu průjmového onemocnění u své chovné pětileté siamské kočky. Přípravek jsem kočičce podávala pro podporu imunity a současně jsem pak IR podávala i svým dalším 3 kočkám, abych podpořila jejich obranyschopnost pro případ přenosu onemocnění. S přípravkem jsem byla nadmíru spokojená, neboť nejen, že ostatní zvířata se nenakazila, ale u nemocné kočičky se výrazně zvýšila vitalita a mám za to, že IR pomohl kočičce se rychleji a lépe s onemocněním vyrovnat. Na závěr musím poznamenat, že má nejstarší kočička, téměř osmiletá domácí kočka, se začala po užívání IR chovat jako kotě, je hravá a uběhaná téměř jako by jí bylo půl roku.

Mgr. Petra Žáková, Olomouc

KOČKY – oslabená imunita, záněty, rezistence na konvenční léčbu, vitalita, apetit, příbytek na váze
R148
Mám chovnou stanici koček plemene ragdoll. Kocoura, kterého jsem si dovezla ze zahraničí, jsem léčila na oslabenou imunitu. Podávala jsem mu Plerasan, Sangrim a dostával injekce Zylexis, a to dlouhodobě. Jeho stav se však nelepšil. Potom jsem začala podávat přípravek od fy Vetim – “IR“. Po jednom týdnu jsem zjistila výrazné zlepšení. Zároveň jsem preparát dávala i ostatním kočkám. Také u nich jsem zjistila, že jsou vitálnější a lépe přijímají potravu. Upravila se stolice a kočky mírně přibraly na váze.

Jaroslava Dobrovská, ch.s. DE-ROTTE RAC

PSI – průjmová onemocnění (MVDr.)
R149
Produkty od fy Vetim – “IR“, jsem použil v několika případech u psů, kteří trpěli nehorečnatým průjmovým
onemocněním, a to po dobu 7 dnů. Během této doby se klinický stav pacientů výrazně zlepšil
a průjmové onemocnění zmizelo.

MVDr. Jan Musil ml.

PES – průjmy
R163
Chtěl bych poděkovat za doporučení. Náš miláček jménem Kámoš, měl zažívací problémy, neustálé průjmy, nedařilo se nám tyto dlouhotrvající problémy potlačit ani postupným odstraňováním prvků stravy. Pak jsme dali na referenci a jednou denně servírovali doplněk stravy IR. Po pár dnech byl jako rybička. Kámoš od té doby nemá žádné další klasické psí problémy, teda až na rozkousávání lodiček, to ho neopustilo. Stejně jak mně bylo doporučeno, tak chci doporučit já dalším chovatelům. Děkuji

Stanislav Smrček, Brno

PSI – průjmová onemocnění, nadměrné línání, kondice
R164
Vážení, jako spokojený zákazník posílám naši zkušenost s přípravkem IR.
IR nám doporučila naše veterinární lékařka, ke které jsme chodili s naší roční čivavou trpící opakovaným průjmovým onemocněním.
Přípravek jsme podávali jí, i naší druhé čivavě, která trpěla pro změnu nadměrným vypadáváním srsti.
Běhěm jednoho měsíce byly - a od té doby jsou - obě ve výborné kondici. Žádný z původních problémů se už nevyskytl.
IR jim dáváme pravidelně - preventivně ve formě měsíční kůry, 2x - 4x ročně a do veterinární ordinace už chodí dva roky pouze na očkování.
IR můžeme rozhodně každému chovateli doporučit. Je nejenom účinný přípravek na akutní nebo chronický problém, ale i jako vynikající přípravek pro udržení zdraví a kondice.
S přáním krásného dne

Jitka Bezděková, Brno

PES - kožní problémy, olysání, záněty zvukovodu, olysání, kvalita srsti
 + foto (167)
Rád bych touto cestou předal svoji zkušenost s přípravkem IR. Máme pětiletou fenku Bernského salašnického psa. Už jako malé štěně se začala drbat. Veterinář nám řekl, že je alergická a začala dostávat Predn., jednu tabletu denně. Postupně jsme jí začali měnit i krmivo. Vyloučili jsme rýži, obiloviny a drůbeží maso.
Drbala se stále, někdy až do krve a vytrhávala si i srst. Letos v létě začala mít mastnou a drsnou srst. Kolem očí jí srst vylysala a vypadala jako by měla brýle.
U veterináře jsme si všimli letáků na přípravek IR (bohužel v ordinaci nebyl dostupný). Objednal jsem ho na internetu a podával přesně podle návodu. S přijímáním problém nebyl, naší fence jsme ho přidávali do žrádla a velice jí chutnalo.
Po využívání měsíční kůry se jí srst zlepšila, brýle zmizely a podstatně méně se drbe.
Zlepšily se i problémy s ušima, mívala záněty zvukovodu.
Přípravek tedy mohu z vlastní zkušenosti na tyto potíže doporučit. Protože jsme zaznamenali už během prvního balení výrazné zlepšení stavu budeme s podáváním přípravku pokračovat.

D. Dobrovolný, Havlíčkův Brod

PES – imunita, zažívání, nechutenství
R176
Náš pejsek užívá IR dlouhodobě a musím napsat, že jsme velice spokojeni. Váží 2,5 kg, je to rasa boloňský barevný a má 9 let. Tento produkt nám doporučila paní doktorka, protože měl problémy s imunitou a zažíváním.Pejsek už po pár dávkách tohoto produktu začal více baštit, je plný elánu a vitality. Jsme spokojeni a mohu opravdu jen doporučit.

Věra Urbánková, Karviná