Zapařenina

PES – kožní problémy – hot-spoty
R59
Máme 3 psy KAO, z nichž dva mívali problém s kůží, který veterináři klasifikovali jako "zapařeniny". Během jednoho dvou dnů se téměř neviditelné svědivé místečko, vinou neustálého okusování a následné infekce zvětšilo někdy i na velikost dlaně. U veterináře byla srst vyholena, vydezinfikována, dostali jsme kortikoidovou injekci, aby se pes neškrábal, někdy i antibiotika a následovalo domácí ošetřování a čištění ráno a večer. Šťastnou shodou okolností jsem natrefila u našeho veterináře na zastupující paní doktorku, která jen tak mezi řečí prohodila, že by bylo třeba posílit imunitu.
Další shodou okolností mi známá poslala odkaz na přípravek IR a když jsem si prostudovala webové stránky a přečetla reference od zákazníků, neuvažovala jsem ani chvíli a ihned jsem si IR objednala. Nyní, tři týdny po podávání můžu říct, že IR u nás zabral a dřívější problémy jsou pryč.

Libuše Mušálková, Ludgeřovice

PES – svědivost v meziprstí, lízání postižených míst, kvalita srsti½
R70
Pes Kavalír King Charles španěl 3 roky - svědění mezi prsty na tlapkách. Již od štěněte se kousal nebo lízal mezi prsty, kousal se až do krve. Léčba pouze kortikoidy a protizánětlivými mastmi. Známá mi pověděla o preparátu IR, už asi po týdenním užití IR se svědivost zmírnila, v současné době se sice sem tam líže, ale v žádném případě se dřívější obtíže již neobjevily a navíc má krásnou zdravou lesklou srst.

Jana Orságová, Valašské Meziříčí

PSI – hot-spoty, línání, celková kondice, vitalita, kvalita srsti +foto
+ foto (R116)
IR vždy po ruce..
Chovám zlaté retrievery, plemeno s hustou srstí a podsadou. Vzhledem k tomu, že svoje psy připravujeme na zkoušky, hodně času tráví také ve vodě a toto plemeno je velmi náchylné na onemocnění zvané Hotspot - srst se zapaří, bakterie se dostanou na kůži a hnisavý zánět je tu.
Léčba je zdlouhavá, celé místo se musí vyholit, dříve veterinář obvykle podal antibiotika či kortikoidy. Já nyní nasadím přípravek IR ve zvýšené dávce a výsledek léčby po 5 dnech můžete posoudit sami (viz foto). Nedám na něj dopustit!

Stejně tak jsem IR s úspěchem použila u svého nejstaršího psa. Celkově zlepšil jeho kondici, zažívání a nahradil léčbu Prednisonem.

IR dáváme svým psům - dnes máme i flat coated retrievery - v období línání, kdy urychlí celý proces a výrazně zlepší kvalitu srsti. Už žádné doplňky stravy na strst či oleje. Nic nám nefunguje jako IR.

Přípravek IR máme zkrátka doma a kdykoli cítíme, že pejsci jsou trochu rozhozeni, tak po něm sáhneme. Jedinečná záležitost!

Magdalena Růžičková, Sázava

PES – hot spoty, urychlení vyhojení
+ foto (R144)
V minulosti jsme několikrát řešili velmi nepříjemné potíže stzv. hotspoty. Po návštěvě veterináře jsme vždy aplikovali doporučenou medikaci, tentokrát jsme však poprvé použili krom obvyklého postupu přípravek IR. Byly aplikovány 4 vrchovaté lžičky denně na 70kg psa. Máme možnost porovnání. S IR se dostavilo zlepšení stavu a zhojení výrazně rychleji. Přikládám fotky akutního stavu, pak cca po 10-ti dnech a cca po dalších dvou týdnech.

S pozdravem Pavel Svoboda, Brno

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení