Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Zapařenina

PES – kožní problémy – hot-spoty
R59
Máme 3 psy KAO, z nichž dva mívali problém s kůží, který veterináři klasifikovali jako "zapařeniny". Během jednoho dvou dnů se téměř neviditelné svědivé místečko, vinou neustálého okusování a následné infekce zvětšilo někdy i na velikost dlaně. U veterináře byla srst vyholena, vydezinfikována, dostali jsme kortikoidovou injekci, aby se pes neškrábal, někdy i antibiotika a následovalo domácí ošetřování a čištění ráno a večer. Šťastnou shodou okolností jsem natrefila u našeho veterináře na zastupující paní doktorku, která jen tak mezi řečí prohodila, že by bylo třeba posílit imunitu.
Další shodou okolností mi známá poslala odkaz na přípravek IR a když jsem si prostudovala webové stránky a přečetla reference od zákazníků, neuvažovala jsem ani chvíli a ihned jsem si IR objednala. Nyní, tři týdny po podávání můžu říct, že IR u nás zabral a dřívější problémy jsou pryč.

Libuše Mušálková, Ludgeřovice

PES – svědivost v meziprstí, lízání postižených míst, kvalita srsti½
R70
Pes Kavalír King Charles španěl 3 roky - svědění mezi prsty na tlapkách. Již od štěněte se kousal nebo lízal mezi prsty, kousal se až do krve. Léčba pouze kortikoidy a protizánětlivými mastmi. Známá mi pověděla o preparátu IR, už asi po týdenním užití IR se svědivost zmírnila, v současné době se sice sem tam líže, ale v žádném případě se dřívější obtíže již neobjevily a navíc má krásnou zdravou lesklou srst.

Jana Orságová, Valašské Meziříčí

PSI – hot-spoty, línání, celková kondice, vitalita, kvalita srsti +foto
+ foto (R116)
IR vždy po ruce..
Chovám zlaté retrievery, plemeno s hustou srstí a podsadou. Vzhledem k tomu, že svoje psy připravujeme na zkoušky, hodně času tráví také ve vodě a toto plemeno je velmi náchylné na onemocnění zvané Hotspot - srst se zapaří, bakterie se dostanou na kůži a hnisavý zánět je tu.
Léčba je zdlouhavá, celé místo se musí vyholit, dříve veterinář obvykle podal antibiotika či kortikoidy. Já nyní nasadím přípravek IR ve zvýšené dávce a výsledek léčby po 5 dnech můžete posoudit sami (viz foto). Nedám na něj dopustit!

Stejně tak jsem IR s úspěchem použila u svého nejstaršího psa. Celkově zlepšil jeho kondici, zažívání a nahradil léčbu Prednisonem.

IR dáváme svým psům - dnes máme i flat coated retrievery - v období línání, kdy urychlí celý proces a výrazně zlepší kvalitu srsti. Už žádné doplňky stravy na strst či oleje. Nic nám nefunguje jako IR.

Přípravek IR máme zkrátka doma a kdykoli cítíme, že pejsci jsou trochu rozhozeni, tak po něm sáhneme. Jedinečná záležitost!

Magdalena Růžičková, Sázava

PES – hot spoty, urychlení vyhojení
+ foto (R144)
V minulosti jsme několikrát řešili velmi nepříjemné potíže stzv. hotspoty. Po návštěvě veterináře jsme vždy aplikovali doporučenou medikaci, tentokrát jsme však poprvé použili krom obvyklého postupu přípravek IR. Byly aplikovány 4 vrchovaté lžičky denně na 70kg psa. Máme možnost porovnání. S IR se dostavilo zlepšení stavu a zhojení výrazně rychleji. Přikládám fotky akutního stavu, pak cca po 10-ti dnech a cca po dalších dvou týdnech.

S pozdravem Pavel Svoboda, Brno