Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Artróza

PES – artróza, pohyblivost, prostorová orientace, vitalita 1/2

Naše dvanáctiletá fenka malého plemene trpí artrózou, která jí velice omezovala pohyb. Střídání podpůrných přípravků na klouby pomohlo, ale vždy jen dočasně. Ven jsem ji už nosila a celou procházku kulhala. Také byla velice unavená a bez života. K tomu byla léčena pro zvýšené jaterní hodnoty. Po sedmitýdenním podávání preparátu IR je plná energie, běhá, srst se viditelně zlepšila a zlepšila se také prostorová orientace.

Kůsová, Brno


 

PES – panostitida

Máme 9 ti měsíční štěně NO, asi v 5ti měsících začal kulhat a přední nohy měl jako dřevěné. Veterinář konstatoval panostitidu .Nejdříve jsme upravili stravu a potom došlo i na nesteroidy a antibiotika, ale očekávaný účinek se nedostavil. Cca měsíc jsme mu podávali MSM, ovšem taktéž bez efektu. Asi před měsícem jsem se dověděla o preparátu IR. Začala jsem ihned podávat 1g/ 10kg a do týdne přestal náš chlapeček kulhat. S podáváním IR stále pokračuji a výsledky jsouznatelné.Dřívější problémy jsou pryč. Vřele doporučuji.

Jana Krejčí, Opatovice

PES – chronické selhávání ledvin, ledvinové kameny, příbytek na váze, regenerace, rekonvalescence, inkontinence, artróza 2/2 + foto

Fena - Anglický bulteriér 9 let - Od 5 let byla naší bulině diagnostikováno chronické selhávání ledvin s pravidelnou půlroční kontrolou. V podstatě nám ledviny fungují na 200% a dochází k jejich přetěžování a postupnému ničení. Jako správný ledvinář, má zakázané maso a v omezeném množství může mléčné výrobky a vajíčka. I přes nasazenou renální dietu, byly výsledky testů dost špatné a docházelo i k razantnímu váhovému úbytku. K přípravku IR jsme se dostaly díky radám děvčat z našeho cvičáku a tak jsme ho nasadily. Už 4 roky fungujeme pouze na renální dietě a přípravku IR, ačkoliv by už měla mít nasazené medikamenty. I váha se jí během pár prvních měsíců užívání vrátila zpět a dokonce i nabrala nějakou svalovou hmotu. Zatím se nám tedy pilule úspěšně vyhýbají a obě doufáme, že to ještě chvíli vydrží. Náš pan veterinář zatím nechce prášky nasazovat, pokud to nebude nezbytně nutné a podle jeho slov se se svou chorobou bulina pere docela obstojně. Každopádně se nám IR osvědčil i u dalších problémů, které nás trápily: krvavé mozoly na předních tlapkách - sice je máme pořád, ale už nám alespoň samovolně nepraskají a nekrvácí; hematom na uchu - za živa nám děvčata na veterině řezali ucho, aby mohla krev volně vytékat - nyní měsíc po zahojení a dokonce se nám ucho ani nezklopilo; artróza v zápěstí - nasadili jsme sirup přímo na tyto problémy, přesto stále kulhala a měla bolesti - po delší době užívání IR nám vadí jen změna počasí a pokud je nejhůř tlapku namažeme; inkontinence ... né, že bychom se jich zbavily úplně, ale kapky Propalin nemusíme dávkovat 3x denně, ale stačí nám pouze večer.Obě naše holky teď fungují bez větších problémů, což nejvíc těší mě.

Zdravíme - Zdenka Jantošovičová, Brno

PES – alergie na traviny a roztoče, kožní problémy, svědivost, olysání

Našemu labradorovi byla zjištěna ve 2 letech silná alergie na různé druhy trav a roztočů. Ze začátku byly projevy alergie velmi silné, a to hlavně na tlapkách (olysání a svědivost). Zhruba po dalším roce útrap, jsem narazil na přípravek IR.
Od doby co tento přípravek našemu pejskovi pravidelně přidáváme, nepozorujeme žádné alergické projevy.
IR užíváme již 3 roky v kombinaci s kvalitní stravou a náš labrador je ve skvělé kondici.

S pozdravem Vilém Koss, Brno  R156