Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Kašel

KOČKA – od malička neduživá, záněty plic, výtoky z očí, vitalita, podpora apetitu

Náš pětiletý kocourek, kterého jsme se jako malého koťátka ujali po sražení autem, má velmi oslabenou imunitu. V jednom roce prodělal zápal plic, zánět rohovky, zánět močových cest a celý život trpí na průjmy. Dost mne trápilo přihlížet, jak se u něj neustále střídaly různé nemoci a virózy. Na internetu jsem, při jeho poslením onemocnění - zápalu plic, sháněla přípravek, který imunitu výrazně podpoří. Narazila jsem na preparát IR, kterému jsem zkraje nevěřila, ale říkám si proč to nezkusit. Opak je ale pravdou a jsem velmi příjemně překvapená. Již po 14 denním podávání je na kocourkovi viditelně znát zlepšení imunity, navíc hravost (kterou jsem u něj nikdy předtím nezažila) a chuť k jídlu. IR jsme podávali jako dvouměsíční kůru, nyní s přestávkou, a co je pro mne velmi překvapující, kočičák je již půl roku bez jakéhokoliv nachlazení, průjmu, dokonce i jeho operované oko je nyní bez výtoku a otoků. Je celkově vitální, za což jsem velmi ráda. IR určitě doporučuji, rozhodně to nejsou vyhozené peníze. Pohled na zdravé a spokojené zvířátko velmi potěší.    

Markéta Krejčová, Litoměřice

KOČKA –neduživý od malička, dávivý kašel, neadekvátní odezva na ATB terapii

Chewie, 1 rok - u kocoura se začaly projevovat problémy s imunitou už od 3 měsíce stáří. Po očkování se u něj projevila přehnaná imunitní reakce - uzlinky na lymfatických uzlinách. Musely se operativně odstranit. Dále se objevil kašel, při kterém se dávil hlenem, který později vykašlával. Nasadily se mu na tři týdny antibiotika, ale po měsíci se mu dávivý kašel vrátil. Rozhodli jsme se vyzkoušet přípravek IR. Po týdnu kašel ustoupil a za další týden už byl kocour úplně problémů.

Radka Prágrová, Brno

KOTĚ - inf. Rýma (MVDr.)
R28
Přípravek IR byl nasazen na inf. rýmu u kotěte s inapetencí nereagující na týdenní ATB terapii / amox.clav./ Mukopurulentní výtok z očí a z čenichu rapidně ustoupil již v prvním týdnu podávání. Inicální dávka 1g ráno a 1g večer bez ATB terapie. Po týdnu snížena dávka na 1g denně. Majitelce bylo doporučeno podávání IR ještě 14 dní. Při kontrolním vyšetření již kotě nevykazovalo klinicképříznaky inf.rýmy a přibralo z 1,7kg na 2kg .

MVDr. Zdeněk Blažek ml.
Veterinární ordinace Velké Pavlovice

KOČKA – stáří, záněty, dávivý kašel, nechutenství, vitalita
R120
Britská modrá kočka Helunka, 11,5 let
Náš rodinný mazlíček britská modrá kočka jménem Helunka, které je 11,5 let, poslední 2 roky bojovala s problémy, často se objevoval dávivý kašel, nechutenství. Měla rozsáhlý zánět dásní, který však nebyl z důvodu problémů se zuby. Krevní obraz nebyl v pořádku. Veterinářem nám byl doporučen přípravek IR, neboť léčba antibiotiky byla častá a dlouhodobá. IR používáme již několik měsíců a stav naší paní kočky, je k naší radosti, více něz uspokojivý. Časté obtíže ustoupily, zánět dásní již skoro vymizel.

Ing. Matkéta Pohl, Kamenice

Kočka – imunitní deficit, rýma, kýchání, neadekvátní odezva na ATB
R166
Přípravek IR jsme začali používat u mladého kocourka, který se s příchodem do naší kočičí smečky rozkýchal a dostal rýmu. Léčba ATB zabírala jen dočasně. Testy, které jsme absolvovali, neprokázaly žádnou infekci či virové onemocnění, rozhodli jsme se pro jinou, než antibiotickou léčbu. IR hned při první podávané dóze výrazně zlepšil jeho zdravotní stav. Nadále se chystáme s podáváním pokračovat. Ostatním kočkám ho podáváme preventivně, velice se jim zlepšila srst. Našim kočkám velmi chutná.

H. Škodová, Česká Lípa