Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Onemocnění srdce

PES – stáří, imunita, cushing, hypertenze, vitalita
R45
Máme 15-ti letou fenku křížence středního vzrůstu (11kg). Před cca 3mi lety jí byl diagnostikován Cushingův syndrom. Od té doby pravidelně užívá medikaci. Zhruba ve stejné době (asi ve 12-ti letech) jsme vzhledem k stáří a zátěži organismu začali podávat přípravek IR. Dnes ve svých 15-ti letech je i se svým onemocněním stále ve výborné kondici, se zájmem o okolí, běhá, s chutí žere, neznáme problémy s trávením, či průjmy atp. Její čilost a dobré zvládání dalších drobných zdravotních problémů přicházejících s věkem (poslední rok hypertenze) připisujeme právě vlivu podávání IR. Určitě doporučuji všem majitelům starších zvířat, kteří se z jejich přítomnosti chtějí i přes nějaké zdravotní problémy radovat co nejdéle.

Ladislav Svatoň, Brno

PES – Starý, kardiak, vitalita 1/3
R63
Dobrý, den, posílám popis své dosavadní zkušenosti s podáváním Přípravku IR. První kůru jsem nasadila u 12-tiletého westíka Karla, který byl u mě na hlídání. Pes má dlouhodobou srdeční medikaci a celkově byl už smutný a pořád spal. Již po týdnu se tvářil podstatně veseleji, začal se zajímat o dění kolem sebe a lépe se
pohyboval. Celkově se hodně zlepšil. Majitelce jsem doporučila s podáváním IR pokračovat.

Zuzka Nechybová veterinární klinika Roztoky

PES – kardiak, záněty prostaty, střevní potíže, celkový imunitní stav
R128
IR dávám svojmu psíkovi Fidelkovi /francúzsky budoček – 5 rokov/. Je kardiak, s drsnou srsťou, trpel redšou stolicou a zápalmi prostaty. Vzhľadom k jeho diagnóze nám nebola doporučená kastrácia.
Po nasadení prípravku IR sa na moju radosť aj prekvapenie stolica upravila a srsť je o poznanie kvalitnejšia. A čo ma teší najviac, za ten rok užívania netrpel zápalom prostaty či močových ciest. Takže ak zhrniem osobné skúsenosti, IR nám pomohol s kožnými problémami, napravil črevné problémy a celkovo posilnil imunitu organizmu. Je to naozaj kvalitný prípravok, ktorý vrelo odporúčam ako prevenciu a hlavne podporu na zvýšenie imunity Vašich maznáčikov.

Zuzana Hučková, Bratislava