Onemocnění srdce

PES – stáří, imunita, cushing, hypertenze, vitalita
R45
Máme 15-ti letou fenku křížence středního vzrůstu (11kg). Před cca 3mi lety jí byl diagnostikován Cushingův syndrom. Od té doby pravidelně užívá medikaci. Zhruba ve stejné době (asi ve 12-ti letech) jsme vzhledem k stáří a zátěži organismu začali podávat přípravek IR. Dnes ve svých 15-ti letech je i se svým onemocněním stále ve výborné kondici, se zájmem o okolí, běhá, s chutí žere, neznáme problémy s trávením, či průjmy atp. Její čilost a dobré zvládání dalších drobných zdravotních problémů přicházejících s věkem (poslední rok hypertenze) připisujeme právě vlivu podávání IR. Určitě doporučuji všem majitelům starších zvířat, kteří se z jejich přítomnosti chtějí i přes nějaké zdravotní problémy radovat co nejdéle.

Ladislav Svatoň, Brno

PES – Starý, kardiak, vitalita 1/3
R63
Dobrý, den, posílám popis své dosavadní zkušenosti s podáváním Přípravku IR. První kůru jsem nasadila u 12-tiletého westíka Karla, který byl u mě na hlídání. Pes má dlouhodobou srdeční medikaci a celkově byl už smutný a pořád spal. Již po týdnu se tvářil podstatně veseleji, začal se zajímat o dění kolem sebe a lépe se
pohyboval. Celkově se hodně zlepšil. Majitelce jsem doporučila s podáváním IR pokračovat.

Zuzka Nechybová veterinární klinika Roztoky

PES – kardiak, záněty prostaty, střevní potíže, celkový imunitní stav
R128
IR dávám svojmu psíkovi Fidelkovi /francúzsky budoček – 5 rokov/. Je kardiak, s drsnou srsťou, trpel redšou stolicou a zápalmi prostaty. Vzhľadom k jeho diagnóze nám nebola doporučená kastrácia.
Po nasadení prípravku IR sa na moju radosť aj prekvapenie stolica upravila a srsť je o poznanie kvalitnejšia. A čo ma teší najviac, za ten rok užívania netrpel zápalom prostaty či močových ciest. Takže ak zhrniem osobné skúsenosti, IR nám pomohol s kožnými problémami, napravil črevné problémy a celkovo posilnil imunitu organizmu. Je to naozaj kvalitný prípravok, ktorý vrelo odporúčam ako prevenciu a hlavne podporu na zvýšenie imunity Vašich maznáčikov.

Zuzana Hučková, Bratislava

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení