Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Pohybové problémy

PES - Panostitida

Zkušenost s přípravkem od fy Vetim- nyní pod názvem „IR“, který jsem použil na léčení panostitidy mladého rotvajlera. Můj desetiměsíční rotvajler začal pokulhávat na levou přední nohu, časem už bylo kulhání trvalé a stupňovalo se. Rentgen prokázal panostitidu - onemocnění okostice dlouhých kostí, postihující štěňata velkých plemen. Přešli jsme na krmivo se sníženým energetickým obsahem a nasadili kloubní výživu. Ovšem ani po měsíci nebyla vidět žádná změna. Pes stále výrazně kulhal. Veterinář nám dal na týden Carprodyl na utlumení zánětu a bolesti. Ve stejnou dobu jsem na internetu narazil na přípravek od fy Vetim- nyní pod názvem „IR“, který jsem začal neprodleně podávat v iniciační (dvojnásobné) dávce. Zhruba 6. den podávání „IR“ začalo kulhání ustupovat. Po měsíci podávání „IR“ a kloubní výživy obsahující kyselinu hyaluronovou je kulhání již téměř pryč.

Martin Havlín, Otvovice  R3

PES - Hnisavé ložisko v přední tlapce (pod polštářkem) po vniknutí cizího předmětu. Pigmentace srsti
R11
Ruská barevná boloňka – fena
Po druhé operaci, kdy se rána neustále nehojila a vykazovala zánětlivé procesy, byl nasazen na doporučení jako podpůrný prostředekIR. Rána se začala hojit již po týdnu podávání. Během dalších 14 dní došlo k vyhojení operační rány. Do třech týdnů mezi prsty opět začíná narůstat srst. Fenka nekulhá, našlapuje normálně na celou tlapku. Po měsíci podávání, dochází mj. k výraznému probarvení srsti (tmavě hnědá)

Monika Fleková, Brno

KŮŇ – kvalita srsti, otoky šlach, alergie – letní vyrážky
R13
Dobrý den, přípravek IR jsme koupili našemu koníkovi. Po týdnu podávání IR se zlepšila kůže i srst koně. Odezněly příznaky letní vyrážky. Po delší době podávání jsme zjstili, že se i kůň i lépe pohybuje a že jeho bolavá šlacha již není tolik nateklá. Od té doby IR používáme stále.

D. Szaboová, Plzeň

PES – panostitida
R25
Máme 9 ti měsíční štěně NO, asi v 5ti měsících začal kulhat a přední nohy měl jako dřevěné. Veterinář konstatoval panostitidu .Nejdříve jsme upravili stravu a potom došlo i na nesteroidy a antibiotika, ale očekávaný účinek se nedostavil. Cca měsíc jsme mu podávali MSM, ovšem taktéž bez efektu. Asi před měsícem jsem se dověděla o preparátu IR. Začala jsem ihned podávat 1g/ 10kg a do týdne přestal náš chlapeček kulhat. S podáváním IR stále pokračuji a výsledky jsouznatelné.Dřívější problémy jsou pryč. Vřele doporučuji.

Jana Krejčí, Opatovice

PES – stáří, nechutenství, vitalita
R37
Jsme dlouholetí chovatelé golden retrieverů. Náš momentálně nejstarší, téměř desetiletý pes, začal trpět občasným nechutenstvím a ztrátou vitality.Během venčení se loudal za ostatními a víceméně jsme ho museli "přemlouvat", aby se alespoň trochu proběhnul. Jeden z našich kamarádů pejskařů nám poradil vyzkoušet preparát IR. Již po 14 dnech podávání doporučené dávky se značně zvýšila aktivita tohoto pejska, začal žrát s obrovskou chutí a celkově projevoval mnohem větší radost ze života. Nyní, při každodenních procházkách, je vždy v čele smečky a svým temperamentem se vyrovná i těm mnohem mladším.

Eva Hubíková, Veverská Bítýška

PES – stáří, vitalita, ochota k pohybu a rozsah pohyblivosti
R49
IR podáváme našemu 14letému kokršpanělovi. Po jeho užití se stal zjevně aktivnější, vitálnější a celkově živější. Když jsme přípravek IR použili poprvé - v té době měl navíc bolavá záda, proto nechtěl chodit ze schodů, skákat z křesla, a podobně. Po doužívaní IR již seskakoval bez problémů z postele i ze schodů. IR mu prospěl, proto jsme se mu pořídili ještě jednu měsíční kůru.

Robert Buček, Přerov

PES -stáří, sešlost, apatie, neochota k pohybu
R67
Máme 13,5 letou fenku Amerického pitbula. Již od léta 2013 jsme na ní viděli, že už se nepohybuje tak čile, jak jsme na to byli zvyklí. Začala být lenivější, její chuť na hrátky se zmenšila a spolu s tím i chuť k jídlu. Ani radostné přivítání, když někdo z rodiny přišel domů se nekonalo. Její chůze se zhoršovala každý týden víc a víc. Manžel ji musel nosit do schodů. To prohlubovalo náš smutek. Vyzkoušeli jsme na rady zvěrolékařů a našich známých různé přípravky, ale výsledek byl jen zlehka patrný.
Při pročítání rad majitelů psů a lékařů jsme na netu narazili na přípravek IR a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. První změny se dostavily již po 12 dnech užívání! S každým dnem jsme viděli více, jak má naše Sárinka větší radost ze života, chuť k jídlu - to bylo něco, co už jsme rozhodně už nemuseli řešit. K dnešnímu dni užívá Sarinka prpeparát IR necelé 2 měsíce a hodnotím situaci tak, že se vrátila v čase minimálně o 5 let! Máme doma opět vítacího psa, s chutí k jídlu, se zájmem o dění kolem (někdy až moc) a pohyblivost je až zázračně skvělá. Lidé v našem okolí nás zastavují a s radostí posloucháme, jak se náš pejsek omladil, jak vzhledem, tak i vitalitou. Přípravek IR budeme rozhodně používat i nadále!

Rodina Polákova a Sárinka – Plzeň

PES – stáří, apatie, ztráta koordinace, nechutenství 2/2
R71
Druhý pes - drsnosrstý jezevčík stáří 14 let, po narkóze při čištění zubního kamene se velmi obtížně probíral, následující dny byl jako tělo bez duše, apatický, málo jedl, vzpomněla jsem si na IR a opět jej u něj použila, již po několika dnech užívání se jeho stav výrazně zlepšil, zase byl čiperný se zájmem o okolí a svou rodinu. Dobře jedl.
Asi po dalších 2 letech začal být méně pohyblivý, zakopával o 1 přední tlapku, málo jedl, nevyskakoval na křeslo, měl strach skočit dolů, opět jsem použila IR a asi po týdnu užívání, je zase plný zájmu o okolí, cupitá bez zakopávání a dělá radost svým starým páníčkům.
Jednoznačně mé zkušenosti s preparátem IR jsou velmi pozitivní. Mému psovi i psovi mých rodičů byl velmi prospěšný jak při kožních problémech, tak v období rekonvalescence.

S pozdravem Jana Orságová, Valašské Meziříčí

PES – stáří, ochota k pohybu, vitalita
R73
Máme také 15-letou fenku malého knírače, které podávání přípravku IR pomohlo k lepší chůzi, běhání do schodů, začala být prostě více pohyblivá. Když jsem ho přestala např. měsíc podávat, stav naši fenky se zhoršil - nyní budu v podávání přípravku pokračovat. Vidím, že to nemocným a starým zvířatům výrazněpomáhá. :-) Doporučuji IR vyzkoušet.

Daniela Dušková, Horní Čermná

PES – stáří, zotavení po dlouhé nemoci, nechutenství, apatie, apetit
R83
Váš přípravek IR používáme již třetím rokem u 10tilé feny Capy, křížence Leonbergera a NO, která měla příznaky chřipky s vysokými teplotami, bolestmi kloubů, nechutenstvím. Její zdravotní stav se zlepšil až po nasazení druhých antibiotik asi po 14 dnech. Stav se zlepšil, ale Capy stále nebyla ve své kůži, trpěla nechutenstvím, objevila se u ní jakási vyrážka na kloubech zadních nohou, viditelně u ní zmizela dřívější vitalita a většinu dne strávila schoulená v klubíčku na terase. Proto jsme hledali něco pro posílení imunity po prodělané nemoci. Na internetu jsem narazila na přípravek IR. Naše zkušenost s tímto přípravkem byla přímo překvapující, již po prvních dávkách a u rodinného miláčka viditelně navracela ztracená chuť k jídlu a vitalita. Vyrážka vymizela. Účinek preparátu byl tak viditelný, že ho používáme dodnes – už jen preventivně.
Jsme moc rádi, že jsme narazili na přípravek, který jí zkvalitnil život a navrátil ztracenou chuť do života a vitalitu.

Monika Froňková, Kačice

PES – otlaky na lokti
R93
Chtěla bych zhodnotit podávaní přípravku IR svému 11 letému buldočkovi. Pes měl na loketním kloubu nepěkný otlak, který mu vadil při chůzi a nedařilo se ho zahojit. Potýkal se s ním skoro rok.Natírala jsem různými bylinnými mastmi jako měsíček lekařský, heřmánek a koupala ve slezu. Pak jsem dostala reference na vynikající výsledky přípravku IR. Začala jsem jej pejskovi podávat a otlak vymizel asi po měsíci podávání. Taky jsem pozorovala, že pejsek je více akční. IR dávám i svému 9 letému buldočkovi jako prevenci. Přípravek vřele doporučuji.

Richterová Eva, Kopřivnice

PES – artróza, pohyblivost, prostorová orientace, vitalita ½
R98
Naše dvanáctiletá fenka malého plemene trpí artrózou, která jí velice omezovala pohyb. Střídání podpůrných přípravků na klouby pomohlo, ale vždy jen dočasně. Ven jsem ji už nosila a celou procházku kulhala. Také byla velice unavená a bez života. K tomu byla léčena pro zvýšené jaterní hodnoty. Po sedmitýdenním podávání preparátu IR je plná energie, běhá, srst se viditelně zlepšila a zlepšila se také prostorová orientace.

B. Kůsová, Brno

PES – boláky na packách, kulhání, záněty, autoimun. onemoc., otitida, vitalita, rezistence na konvenční léčbu
R105
Ráda bych se podělila o zkušenosti s přípravkem IR. Přípravek jsem našla, když už jsem byla docela zoufalá ze stavu naší 5ti leté fenky bígla. Začala trpět na záněty meziprstí na předních tlapkách, měla citlivé i polštářky, v meziprstí je jí dělaly jakési boláky, kulhala na jenom trochu hrbolatém povrchu, měla problémy a bolesti a nemělo to řešení. Veterináři nenalezli příčinu, dali nám antibiotika, kortikoidy, ale stav se nelepšil. Pes měl v sobě spoustu léků a výsledek žádný. Také jsme koupali packy ve speciálním šamponu, ale všechno bylo na nic, pár dní pokoj a zase nanovo. U veterináře jsem byla jako doma a výdaje už začaly být docela neúnosné. Další veterinářka usoudila, že je to pravděpodobně autoimunitní problém a mj. případně alergie na nějakou složku v potravě. Nato jsme úplně vysadili drůbež a pro posílení imunity jsem po probádání internetu nasadila přípravek IR.
Výsledek se dostavil asi po týdnu, bylo to dost zásadní zlepšení, potom se léčba jakoby zastavila, bylo to sice lepší, ale ne úplně dobré. Pokračovali jsme tedy v podávání přípravku IR. Teď, po půl roce podávání IR je situace velice dobrá, fenka problémy s packami nemá, chodí krásně i po štěrku (dříve úplně nemožné). Vyléčily se i záněty v uších a nemá problémy s análními žlázkami. Také se mi zdá, že má více energie. Jediné mínus je v tom, že má posílený i apetit, což u bígla je docela problém, protože by sežrala, co vidí. IR budeme podávat i nadále, osvědčil se nám výborně!

Zuzana Svobodová, Brno

KŮŇ - paralýza lícního nervu, regenerace
R118
Před 2 roky postihla našeho dnes 15ti letého koně paralýza lícního nervu. Víceméně mu ochrnula polovina hlavy - celá polovina hlavy otekla, viselo mu ocho, polovina tlamy, nemrkal jedním okem, slintal. Veterinář ho léčil pomocí různých přípravků, včetně antibiotik, po dobu asi dvou týdnů. Otok zmizel, ale necitlivost přetrvávala. Bylo nám řečeno, že nervy se hojí pomalu a musíme počkat. Pro povzbuzení imunity nám byl doporučen přípravek IR.
Po dvou dávkách se citlivost pomalu začínala vracet. Cortez dostával IR po dobu asi půl roku. Postupně se mu narovnalo ucho, začalo mu pracovat oko, huba se postupně srovnala, takže přestalo i slintání. Následně jsme zařadili i masáže..
Dnes, kdo neví čím si prošel, na něm nic nepozná. Cortez trénuje a pracuje, jakoby se nic nestalo.

Hana Reynolds, Praha

PES - novotvar na tlapce, zvýšené línání, olysání (MVDr.)
R131
Čtyřletý labrador se u nás v ordinaci objevil asi před 6 měsíci kvůli útvaru v meziprstí na pravé hrudní končetině, což způsobovalo i kulhání.
Tento útvar byl chirurgicky odstraněn, ovšem po čase se na téže pacce objevil znovu v jiném místě. Majitelka další operaci odmítla, lokálně se tedy aplikovaly enzymatické masti s částečným úspěchem, dále pak masti s obsahem kortikoidů a látek ovlivňujících imunitní systém. Stav se střídavě zlepšoval a opět zhoršoval, navíc je pes epileptik a trpí dlouhodobě zvýšeným línáním s tvorbou lysin a musel být opakovaně ošetřován lokálními i celkovými antibiotiky, došlo i na ostříhání srsti.
Po nasazení přípravku IR pes zarůstá hustou srstí a útvar na tlapce zcela vymizel. Zlepšení pozorováno už po deseti dnech, kdy byla dle doporučení podávána dvojitá dávka přípravku.

MVDr. Ivana Stodůlková, veterinární ordinace Blansko

PES – stáří, nádor mléčné lišty, luxace pately, ústup bolestivosti, vitalita ½
R161
S přípravkem IR jsem se seznámila poprvé v listopadu 2015 na doporučení paní veterinářky. IR jsme začali podávat (a stále podáváme) naší v té době 10 a půl let staré fence Čínského chocholatého pejska. Fenka má nádorek na mléčné žláze a po konzultaci s několika veterináři, kteří operaci moc nedoporučovali, jsme se rozhodli pro alternativní léčbu. Fenka byla léčena homeopatiky. Denně jsme jí k homeopatikům začali přidávat IR. Asi po týdnu užívání jsme pozorovali nárůst energie, hravost a celkově ožila. Je vidět, že má radost ze života. Také již nějakou dobu trpěla luxací pately, která se po užívání IR také zlepšila. Dříve hodně často běhala po třech nožkách. Teď je to obráceně, jen po delší vycházce si párkrát poskočí po třech a opět běhá po všech čtyřech. V srpnu jí bude 12 roků a podle paní veterinářky na svůj věk vůbec nevypadá a s jejím zdravotním stavem je velmi spokojená.

Eva Dostálová, Adamov