Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Průjem

KOČKA – přetrvávající průjmy, potíže se zažíváním, vitalita

Ragdoll, věk 1,5 roku
  Naše kočička téměř od narození trpěla průjmy. Po opakovaných návštěvách u veterináře, nám byly doporučeny dietní superprémiové  granule, ovšem žádný úspěch jsme nezaznamenali.
Poté jsme našli jiné kvalitní granule, u kterých jsme zůstali dosud. Stav se sice zlepšil, ale průjem se vyskytoval 1-2 týdně. Před nedávnem se stav opět zhoršil a následovala další návštěva a vyšetření na veterině. Bohužel opět bez dlouhodobě přetrvávajícího zlepšení.
   Poté jsme na doporučení vyzkoušeli přípravek IR. Už po týdnu užívání IR průjmy výrazně ustoupily a po 14 dnech průjem zcela vymizel. Kočička je vitálnější a již zcela bez problémů.

Mnohokrát děkujeme za méně starostí.
Jaroslav Zeman, Vyškov

PES – zotavení po otravě, příbytek na Váze
R18
Druhou výbornou zkušenost mám s naším psem. Ujali jsme se nalezence, který byl otrávený a opravdu jsme ho „ vytáhli hrobníkovi z lopaty“. I v jeho případě IR dobře zafungoval, když jsme po všech infůzích a lécích, které mu veterinář dal, začali podávat IR, dostal se velmi rychle zpět do dobré kondice a během měsíce přibral 5kg!!

Eva Končinská, Semily

PES – průjmy, nadměrné línání/kvalita srsti, panostítída
R19
Alice, fena - kříženec německého ovčáka 1,5 roku – černá
Prakticky od malička měla problémy s průjmy (po čemkoli mimo běžné krmivo i po pamlscích, či piškotech). Především jsme ale IR pořídili protože máme psa v bytě, nadměrně línala a neustále jsme museli dokola uklízet všudypřítomné chlupy. Po zahájení podávání IR se cca do dvou týdnů upravilo trávení a průjmy zcela vymizely – a to i poté když dostane nějaké pamlsky.
Mimo jiné nám veterinář krátce předtím diagnostikoval panostitidu, která se projevovala kulháním - napadáním na obě přední nohy. Po dobu 8mi dnů byla podávána ATB souběžně s IR. Během této doby kulhání zcela odeznělo, veterinář byl překvapen takto rychlou pozitivní změnou.
Co se týče srsti, tak cca po 4-6ti týdnech nasazovala novou srst a kompletně přelínala. Pokračovali jsme v podávání a dnes má neporovnatelně kvalitnější srst, nádherně lesklou, až namodrale hlubokou havraní čerň – takovou barvu dříve neměla. Na slunci se zářivě leskne, častokrát nás při venčení zastavují kolemjdoucí..
Nejvíc nás ale potěšilo, že přestala “pouštět chlupy“ a my konečně nemusíme stále dokla uklízet. Dříve, když skočila na deku, byla plná chlupů, dnes najdeme sem tam nějaký. Alice je celkově ve vynikající kondici.
IR na základě naší zkušenosti vřele doporučujeme všem, kteří chovají psy a kočky, či jakékoli jiné chlupáče v bytě.

Zbyněk Pechánek, Brno

PES – metabolická porucha trávení tuků, vitalita, příbytek na váze
R20
Fenka čínského chocholatého psa – 2 roky.
Po téměř ročních problémech s nechutenstvím, průjmem (často krvavým) a zvracením nám veterinář diagnostikoval vrozenou špatnou činnost slinivky – špatné trávení tuků. Léčba spočívala v podávání antibiotik, prášků na průjem a dietě - kuřecí maso s rýží. Tato dieta byla po rozborech krve zakázána pro zhoršené výsledky jaterních testů. Nakonec nám bylo doporučeno specielní dietní krmení a přísný zákaz čehokoliv jiného, včetně pamlsků pro psy. Dietní krmivo ve formě konzerv ( granule zrovna fenka nevyhledává), nám odstranilo dlouhodobé zdravotní problémy, ale nechutenství přetrvávalo. Nyní jsou fence již dva roky a po vyzkoušení přípravku IR se jÍ vrátila vitalita, chuť k žrádlu a přibrala na váze. Občas dostává za odměnu různé pamlsky, piškotky apod. IR pomohl, žádné problémy se zatím nevrátily.

Jana Venkrbcová, Ústí nad Labem

KOŤATA – průjmy (MVDr.)
R21
Thor a Ba’al – kotata, samci, 13 tydnu stari
Nalezenci – vyhozeny na ulici v krabici ve stari ca. 5-6 tydnu. Při odběru byli odcrvčeni ale trpeli průjmy. Ihned nasazen IRdo krmeni, prujmy ustoupily u jednoho hned druhy den, u druhého den poté.

MVDr. Katalin Cornett EBW

PES – podrážděné štěně, neduživé, průjmy, kvalita srsti (MVDr.)
R22
Jack – pes, kříiženec, 11 mesicu
Jack byl adoptovaný z útulku, když byl ca. 8 týdnů starý. Tam byl umístěn přibližně v 5 týdnech. Byl odčervený, čipovaný a při odběru vážil 900g – teď v 11 měsících váži 11kg. Byl silně podvýživený, vyhublý s matnou srstí. Trpěl průjmy. Byl mu ihned nasazen IR v krmení - Hill’s I/D a antibiotika na krvavý průjem. Po pár dnech přestal žrát a začal se nafukovat. Nebyla nasazena žádná další medikace, pouze zateplování a IR ve stříkačce aplikován přímo do tlamy – 2g na den. Problém s nafukováním vymizel během 2 dnů – dostával i rekonvalescentní náhražku krmení - vrátila se mu chuť k jídlu, ale mel vracející se průjem. IR se podával neustále každý den. Po změně krmení a odčervení přibližně po 14 dnech průjem ustoupil a následně po dalších 14 dnech úplněvymizel. Dnes již bez IR nemůže být, protože se mu během pár dní vrací průjem, pokud IR nemá. Nepomáhaly ani změny krmení, ani žádné diety. Teď už je to zdravý, hyperaktivní pes s krásnou, lesklou, hebkou srsti.

MVDr. Katalin Cornett EBW

KOTĚ – průjmy, vitalita (MVDr.)
R30
6 týdnů staré kotě, britská, průjem.Několik týdnů trvající intermitentní průjem, střídavě s krví, kotě řádně odčerveno, nasazena probiotika, attapectin, ve fázi s krví i ATB, střídavě zlepšující se stav. Kotě stále přijímalo krmivo, ale hublo. Po nasazení IR se trus upravil na normál. Po 14 denním zkrmování a nyní 14 dní po vysazení IR je trus stále formovaný a průjem nebyl zaznamenán, kotě prosperuje a přibývá na váze.

MVDr. Zdeněk Fajt, Radostice

PES – střevní problémy, průjmy 2/3
R64
Druhé zvířátko je kříženec pointra naší paní doktorky Garp. Od štěněte má střevní problémy, byl i operován asi v půl roce a je trvale pouze a jen na krmivu Platinum - po všem ostatním má okamžitě průjem. Nicméně i při této dietě nemá stolici vždy ideální. Se zahájením podávání přípravku IR se mu ale úžasně zlepšila, a majitelka byla nadšená.

Zuzka Nechybová - veterinární klinika Roztoky

PES - střevní problémy, průjmy 3/3
R65
Třetí bylo 7-měsíční štěně výmarského ohaře Ebinka - fenka mé kamarádky, kterou vídám denně na procházkách. Ebi také průjmovala už asi 2 měsíce, zkoušela se dieta a jiné podpůrné léky, ale bez valného výsledku. Po zahájení podávání se stolice už 3-tí den upravila a i po dobrání IR to tak už zůstalo.

Zuzka Nechybová (veterinární klinika Roztoky)

KOČKY – průjmy, rezistence na konvenční léčbu, apetit, kvalita srsti
R107
Posíláme informace o našich zkušenostech s prostředkem IR. Musíme říct, že jsme opravdu nadšení výsledky.
Přípravek IR jsme testovali ve skupině 14 koček, které trpěly průjmovým onemocněním. Předtím jsme vyzkoušeli škálu antibiotik, ale bez úspěchu.
Po pravidelném podávání přípravku IR v předepsaném množství, jsme zaznamenali celkové zlepšení zdravotního stavu u 12 koček po 5-6 dnech a u 2 koček po 10 dnech.
Došlo k radikálnímu zlepšení nejen konzistence trusu, ale i kvality srsti a navrácení chuti k jídlu.

Irena Novotná - Kočičí oáza o.s., Holubice

PSI – zanedbaní, vyčerpaní, průjmy, kvalita srsti, psychické trauma, apetit, vitalita 1/3
R111
Přípravek IR používáme v naší rodině pro kočky i pro fenky a ve všech případech zaznamenáváme jeho úspěšnost.
Podávání IR u fenek z útulku: dle návodu, podáváme IR již několik měsíců.

Obě fenky jsou adoptované z útulku, pocházejí od lidí, co je týrali. Obě trpěly při adopci průjmy a byly značně vypelichané, měly matnou srst. Vlivem traumatu z útulku špatně žraly a byly celkově vyčerpané, ochablé a neurotické. Jejich problémy byly těžko a dlouhodobě odstraňované.

Při podávání IR jsou obě fenky vitální, mají krásnou zdravou srst, působí dojmem dobře živených zdravých zvířat a chuť k jídlu se jim opravdu zvedla. Zmizely průjmy, zvířata jsou celkově vyrovnanější, spokojená a zdravá. Spolu s IR podávám fenkám také bylinkové směsi z firmy "Dokonalá láska"

Dagmar Máchová, Ostrava

PSI – průjmová onemocnění (MVDr.)
R149
Produkty od fy Vetim – “IR“, jsem použil v několika případech u psů, kteří trpěli nehorečnatým průjmovým
onemocněním, a to po dobu 7 dnů. Během této doby se klinický stav pacientů výrazně zlepšil
a průjmové onemocnění zmizelo.

MVDr. Jan Musil ml.

PES – zvracení, průjmy, svědivé kožní problémy, vitalita
R153
Váš přípravek používáme už od roku 2016 pro 6. letou fenečku boloňského psíka, která prožila většinu svého života v množírně, kde sloužila k reprodukci levných štěňat. Potýkali jsme se zažívacími potížemi (zvracení, průjmy) a kožními problémy (svědění), často byla nemocná. Z počátku brala opakovaně antibiotika. IR jí celkově ozdravil, zažívací potíže i svědění se minimalizovalo, celkově ožila. Kůru teď opakujeme, s přípravkem jsem moc spokojená.

Olga Palečková, Neratovice

PES – průjmy
R163
Chtěl bych poděkovat za doporučení. Náš miláček jménem Kámoš, měl zažívací problémy, neustálé průjmy, nedařilo se nám tyto dlouhotrvající problémy potlačit ani postupným odstraňováním prvků stravy. Pak jsme dali na referenci a jednou denně servírovali doplněk stravy IR. Po pár dnech byl jako rybička. Kámoš od té doby nemá žádné další klasické psí problémy, teda až na rozkousávání lodiček, to ho neopustilo. Stejně jak mně bylo doporučeno, tak chci doporučit já dalším chovatelům. Děkuji

Stanislav Smrček, Brno

PSI – průjmová onemocnění, nadměrné línání, kondice
R164
Vážení, jako spokojený zákazník posílám naši zkušenost s přípravkem IR.
IR nám doporučila naše veterinární lékařka, ke které jsme chodili s naší roční čivavou trpící opakovaným průjmovým onemocněním.
Přípravek jsme podávali jí, i naší druhé čivavě, která trpěla pro změnu nadměrným vypadáváním srsti.
Běhěm jednoho měsíce byly - a od té doby jsou - obě ve výborné kondici. Žádný z původních problémů se už nevyskytl.
IR jim dáváme pravidelně - preventivně ve formě měsíční kůry, 2x - 4x ročně a do veterinární ordinace už chodí dva roky pouze na očkování.
IR můžeme rozhodně každému chovateli doporučit. Je nejenom účinný přípravek na akutní nebo chronický problém, ale i jako vynikající přípravek pro udržení zdraví a kondice.
S přáním krásného dne

Jitka Bezděková, Brno