Doprava u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA.

Rakovina

Nádorová onemocnění, rakovina a novotvary

PES – novotvar, regenerace, rekonvalescence, apetit, vitalita ½
R90
Přípravek IR jsme začali podávat našemu jezevčíkovi (15 let) poté, kdy se mu letos v květnu objevila na krku velká boule. Nejdříve se veterinář domníval, že se jedná o zvětšenou uzlinu. Bral dvoje antibiotika, ale ani jedny nezabraly. Bylo nám doporučeno vyzkoušet nějaké přípravky na zlepšení imunity. Začali jsme mu podávat IR (ze začátku dvojitou dávku). Uzlina se mu během krátké chvilky výrazně zmenšila (téměř nehmatná). Po nějaké době se bohužel uzlina začala opět zvětšovat, proto mu na veterině provedli biopsii a zjistili, že se nejedná o zvětšenou uzlinu, ale o neprůchodnost slinné žlázy. V té době na tom byl jezevčík už hodně špatně - nechodil a nežral. Veterináři mu část tekutin z boule odsáli a opět jsme nasadili zvýšenou dávku IR. Boule se nám zcela neztratila, ale pejsek je vitální, běhá, žere a chce si hrát.

Jana Májová, Chotěboř

PES – otlaky na lokti
R93
Chtěla bych zhodnotit podávaní přípravku IR svému 11 letému buldočkovi. Pes měl na loketním kloubu nepěkný otlak, který mu vadil při chůzi a nedařilo se ho zahojit. Potýkal se s ním skoro rok.Natírala jsem různými bylinnými mastmi jako měsíček lekařský, heřmánek a koupala ve slezu. Pak jsem dostala reference na vynikající výsledky přípravku IR. Začala jsem jej pejskovi podávat a otlak vymizel asi po měsíci podávání. Taky jsem pozorovala, že pejsek je více akční. IR dávám i svému 9 letému buldočkovi jako prevenci. Přípravek vřele doporučuji.

Richterová Eva, Kopřivnice

KOČKA – karcinom na kosti, apatie, nechutenství, vitalita
R126
Máme doma desetiletou kočku, největšího mazlíčka všech členů naší rodiny. Začátkem letošního roku jsem si všimla, že začíná pokulhávat na zadní nožičku. Její stav se neustále zhoršoval, postupně přestávala přijímat potravu, začala být apatická, přestala mít zájem o okolí. Proto jsem s ní v březnu navštívila veterinárního lékaře. Po vyšetření bylo zjištěno, že má zhoubný nádor na kosti. Byla nám navržena buď amputace celé zadní nožičky (to jsem ihned zamítla) nebo vyzkoušet preparát IR pro posílení imunity. Okamžitě jsme začali s doporučenou léčbou.
Po třech týdnech užívání IR se začal její stav viditelně zlepšovat.
Začala znovu žrát, přibrala na svoji původní váhu, má krásnou hustou a lesklou srst. Přípravek IR užívá již 7 měsíců, prozatím je v dobré kondici se zájmem o okolí. Nádor na kosti zadní nožičky samozřejmě přetrvává, ale kočka "zatím" netrpí bolestí a má ještě pořád zájem o okolí. Jsem přesvědčena, že jí preparát ulehčuje důstojně překonat poslední období jejího života.

Jitka Gargelová, Olomouc

PES - novotvar na tlapce, zvýšené línání, olysání (MVDr.)
R131
Čtyřletý labrador se u nás v ordinaci objevil asi před 6 měsíci kvůli útvaru v meziprstí na pravé hrudní končetině, což způsobovalo i kulhání.
Tento útvar byl chirurgicky odstraněn, ovšem po čase se na téže pacce objevil znovu v jiném místě. Majitelka další operaci odmítla, lokálně se tedy aplikovaly enzymatické masti s částečným úspěchem, dále pak masti s obsahem kortikoidů a látek ovlivňujících imunitní systém. Stav se střídavě zlepšoval a opět zhoršoval, navíc je pes epileptik a trpí dlouhodobě zvýšeným línáním s tvorbou lysin a musel být opakovaně ošetřován lokálními i celkovými antibiotiky, došlo i na ostříhání srsti.
Po nasazení přípravku IR pes zarůstá hustou srstí a útvar na tlapce zcela vymizel. Zlepšení pozorováno už po deseti dnech, kdy byla dle doporučení podávána dvojitá dávka přípravku.

MVDr. Ivana Stodůlková, veterinární ordinace Blansko

PES – stáří, nádor mléčné lišty, luxace pately, ústup bolestivosti, vitalita ½
R161
S přípravkem IR jsem se seznámila poprvé v listopadu 2015 na doporučení paní veterinářky. IR jsme začali podávat (a stále podáváme) naší v té době 10 a půl let staré fence Čínského chocholatého pejska. Fenka má nádorek na mléčné žláze a po konzultaci s několika veterináři, kteří operaci moc nedoporučovali, jsme se rozhodli pro alternativní léčbu. Fenka byla léčena homeopatiky. Denně jsme jí k homeopatikům začali přidávat IR. Asi po týdnu užívání jsme pozorovali nárůst energie, hravost a celkově ožila. Je vidět, že má radost ze života. Také již nějakou dobu trpěla luxací pately, která se po užívání IR také zlepšila. Dříve hodně často běhala po třech nožkách. Teď je to obráceně, jen po delší vycházce si párkrát poskočí po třech a opět běhá po všech čtyřech. V srpnu jí bude 12 roků a podle paní veterinářky na svůj věk vůbec nevypadá a s jejím zdravotním stavem je velmi spokojená.

Eva Dostálová, Adamov

PES – prevence po operaci karcinomu, vyhojení kožních problémů, vitalita
+ foto (R165)
Přípravek IR jsem začala Africe (kříženec – rhodéský ridgeback, irský setr, německý boxer) podávat poté co jí byl diagnostikován a vyoperován zhoubný nádor velikosti půlky tenisového míčku. Který zatím nemetastázoval, ale poloha byla nebezpečná vzhledem k tomu, že se nacházel vedle análních žláz. Rok po operaci nebyla zaznamenaná recidiva. Při podávání přípravku dochází k viditelnému zlepšení barvy a lesku srsti. Rovněž se rychleji hojí kožní exémy. Kůže se zhojí a začne se v postižených místech osrsťovat. Afrika má téměř deset let, ale IR je pro ni vždy jako elixír mládí :)

Nikola Poláčková, Brno + fotky

KŮŇ - Sarkoidy a melanomy u koně (text pod foty)
 + foto (R175)
Přípravek IR jsem zakoupila jako podporu imunity při léčbě sarkoidu a melanomů. V prvním měsíci užívání přestal sarkoid krvácet, dříve byl každý den rozedřený do krve. ( další měsíc mi přišla mast z USA, která byla aplikována po dobu dvou měsíců, sarkoid postupně odpadl). Klisna měla 3 melanomy na které mast aplikována nebyla, dva zmizely úplně a třetí se zmenšil na velikost malého stroupku. IRpodávám 6 měsíců a jako bonus při léčbě sarkoidu si klisna přestala drbat ocas. Poslední melanom postupně mizí a sarkoid zatím bez recidívy. Doporučujeme! Na fotografiích je vývoj léčby sarkoidu a poslední melanom proti kterému úspěšně bojujeme.
S pozdravem

Eliška Vacková, Kunratice u Cvikova